Opowiadania

 Zapraszamy także opowiadania skończone :)

Nie chce Ci się przewijać w poszukiwaniu blogów? Powiedzmy, że chcesz znaleźć opowiadania o One Direction. Na klawiaturze przytrzymujemy 'ctrl' i wciskamy jednocześnie klawisz 'f'. Na dole ekranu (lub na górze, zależy od wyszukiwarki) wyskoczy małe pudełko. Wpisujemy tam interesujące nas słowo. Zaznaczy nam to wtedy na danej stronie to słowo, więc jeśli wpisałeś 'one direction' zaznaczy Ci się pierwsze zdanie gdzie 'one direction' jest użyte :)


Kategorie: 
Fantasy/Magia (także Zmierzch i inne książki/filmy), Różne, One Direction/JustinBieber/TokioHotel itp, Anime/Yuri/Yaoi

Fantasy/Magia/Kryminały/Sci-Fi

Source of Fate
Niezwykłe istoty żyjące wśród ludzi muszą zmierzyć się z ludzkimi problemami. Jak wiele w nich człowieczeństwa? Opowiadania o bohaterach ze świata o nierównych prawach, ze świata, który wydaje się być tym współczesnym...

Kości zostały rzucone
Świat dzieli się na trzy frakcje. W jedej z tych stref zamieszkuje pewna rodzina, gdzie dużą uwagę przykuwa młoda dziewczyna z rzadko spotykanymi żółtymi oczami. Claire pomimo dobrych umiejętności w boju, ma lukę w pamięci z okresu dzieciństwa.Starała się to zaakceptować, ale jej życie ulega całkowitej zmianie gdy przypadkowo zawiązuje kontrakt. W opowiadaniu głowna bohaterka w otoczeniu wielu barwnych postaci dąży do odnalezienia przyczyny utraty pamięci oraz sekretów jakie chowa nieświadomie w sobie. Całość jest oplecionaciekawymi historiami, jak również elementami walki z użyciem mocy.

Evelyn Everdeen - nastoletnia czarownica.
Evelyn jest zwykłą nastolatką, chodź różni ją jedna rzecz...jest czarownicą. Kiedy rozpoczyna siódmy rok nauki w Hogwarcie, zostaje zamordowana jej znajoma Sophie Richards. Następną ofiarą ma być ona, ale jakimś cudem nie musiała spojrzeć śmierci w oczy. Kiedy jej magiczną szkołę atakują Śmierciożercy, zwolennicy jednego z najstraszniejszych czarodzieji, dziewczyna musi uciekać jak inni uczniowie lub pozostać i walczyć. Czy Evelyn zostanie i będzie walczyć z nieznajomym, młodym Śmierciożercom-Nathanem Rutterem, czy ucieknie z przyjaciółmi i zostanie z Damonem Andersonem-jej najlepszym przyjacielem? Tego dowiecie się na moim blogu!
Orlika's stories
Nie wiadomo jak. Nie wiadomo dlaczego. Wiadomo jedno: czas zombie nadszedł. Ludzie muszą nauczyć się żyć w nowym świecie.

Dla wielu zombie zaistniała sytuacja też wydaje się dziwna...
Wybrani
Książka opowiada losy czwórki młodych, elitarnych wampirów, które od wielu lat zamieszkują Akademię. Stawiani przeciwnością losu oraz prawdzie są w stanie posunąć się do wszystkiego. Layla - piękna i mądra wampirzyca o krwisto-czerwonym wzroku - nie jest do końca tym za kogo się podaje, mimo iż sama o tym nie wie. Sebastian to uroczy i słodki wampir, który skrywa przed bliskimi sekret, który może zaważyć na jego przyjaźni. Damien jest kochającym i czułym chłopakiem, a jego życie zmieni się tak jak życie Inez. Oboje staną naprzeciw śmierci, która jedno z nich zwycięży. Kto zginie w finalnej walce? Kto po trupach dojdzie do władzy? Jak rozstrzygnie się pojedynek pomiędzy dobrem i złem? Kim jest tak naprawdę Blaze?

Odgłosy Nocy
Lubisz opowieści z dreszczykiem? Trochę fantastyki, miłości, zdrady i złości? Co powiesz na złamane serca oraz fałszywą przyjaźń? Och, tego chyba nie lubi nikt... Za to lekarstwo jest bardzo proste. Kołek w serce? Nie... Zbyt krótkie cierpienie. Może sala tortur i nieokrzesana moc wody albo ognia? O tak! Zdrajca zasługuje na najgorsze. Zatop swe kły w tej historii i zostaw po sobie krwawy ślad. Dowiedz się, co spotka Selenę i Serafinę Adams, które uciekając od ciągłych kłopotów, dawnych wrogów i własnej rodziny, która nieustannie próbuje je zgładzić, trafiają do spokojnego miasteczka Stary Dwór. Może ta historia Cię wchłonie? Może Ty ją? Uważaj jednak, możesz znaleźć tu rzeczy, których nie zniosą młody umysł i serce. Poznaj wampirzy świat, w którym drobne nieporozumienie bywa powodem żądzy mordu, a ułamki sekund mogą zadecydować o wszystkim. Jest to rzeczywistość, w jakiej drewniany kołek nie załatwi wszystkich spraw, a kluczowe okazuje się zaufanie odpowiednim osobom w odpowiednim czasie... nim będzie za późno.

Love is a powerful drug
Większość z Was zapewne zna historię Igrzysk Śmierci. A co, jeśli zostałaby ona napisana inaczej? Jaki obrót przybrałaby akcja, gdyby można było troszkę pobawić się przy fabule...? Jeśli jesteście ciekawscy i często lubicie się zastanawiać "Co by było gdyby..." to zapraszam na mojego bloga.

Na dziewiątym piętrze
Kiedy epidemia opanowała świat, większość miast zaczęło odcinać się chorych. Akcja zaczyna się w zamku, którego mieszkańcy po latach zamknięcia przyjęli średniowieczny charakter życia. Pewnego razu świat Korneli wywraca się do góry nogami, gdy na jej balkonie pojawia się smok. Swoja obecnością wywołuje spore zamieszaniem, w którym Kornelia dowiaduje się o kłamstwach powtarzanych na zamku. Czy 18-letnia dziewczyna spełni swoje marzenie wyprawy poza mury zamku? Jaką rolę w jej życiu odegra smok? Zaciekawiłam Cię? Zapraszam do magicznego światła, którego rzeczywistość tworzona jest na dziewiątym piętrze.

(Nie)Banalna Historia
Elisabeth od zawsze była sama, więc gdy znalazła chłopca o wręcz niebiańskich oczach, nie pozostało jej nic innego, jak wziąć go ze sobą.
Mijają cztery lata. Key mieszka z Lisą, wszystko jest jak w najlepszym porządku, nikt nie zakłóca ich spokoju. W końcu dom otoczony jest magią, nikt go nie widzi! Jednak Łowcy są mądrzejsi, niż przypuszczają nieprawdziwi. Czekają na odpowiedni moment, a potem cichutko jak myszki wkradają się do społeczeństwa Ash Dale. Lisa musi ochronić Key; pragnie, aby chłopak dowiedział się, kim jest, aby znalazł w sobie siłę, by przywołać wspomnienia.
A martwy tego nie zrobi.

Nigdy się nie poddam - życie Rose
Nastoletnia dziewczyna - Rose, z problemami jak wiele innych
nastolatków trafia do małego miasteczka w środku lasu, o którym mało
kto wie. Jedyne co ma dla niej wartość to Anielska Łza - medalion,
który okazuje się być drogocennym przedmiotem w walce aniołów i
upadłych...a ona sama równie niebezpieczna, co pożądana przez obie
strony...

Ciemność Duszy
Życie w Beacon Hills wreszcie nabiera normalnego tempa, po długim, męczącym roku szkolnym nadchodzi pora na chwile wytchnienia podczas wakacji. Ale czy na pewno?
Bezpieczeństwo mieszkańców miasteczka po raz kolejny staje pod znakiem zapytania, znajdując się w rękach Scotta, Stilesa, Alison oraz Lydii. Jak poradzą sobie z następnym, anaturalnym przewinieniem?
A wszystko zaczęło się od śmierci pani Mulligan, przyjaciółki Melisy z lat studiów. Czy pojawienie się Laury - jej córki - w Beacon Hills coś zmieni? Jak ludzie zareagują na kolejne, trudne dziecko w domu McCallów i czy Laura wywoła tylko - wyłącznie dodatkowe szepty wśród starszych pań?
To historia o szczenięcej miłości, poświęceniu, prawdziwej przyjaźni, sile więzów rodzinnych.


Theory Of A Deadman.
Historia opowiada o 18'letniej dziewczynie. Rude włosy i zielone oczy to coś co zawsze lubiła w sobie i nie narzekała na to. Jednak jedna rzecz, jedna umiejętność, jeden dar .. Wyróżnia ją spośród tłumu innych.
Winter - bo tak na imię ma rudowłosa dziewczyna - w dniu swoich 7 urodzin dowiaduje się, że .. Widzi duchy zmarłych osób.
Już pierwszego dnia po swoim przylocie do Florencji z rodzinnego Londynu - na półroczny staż dziennikarski - jest świadkiem wypadku, podczas którego ginie młody chłopak. Kilka dni później, chłopak prosi ją o pomoc..

Pawlilandy, czyli historie od Jameryki po Australlon
Zacny gościu! Witaj w świecie, w którym magia ma swe fizyczne uzasadnienie, gdzie sterowce są najpopularniejszym środkiem transportu i każdy możnowładca posiada takowy. Witaj w świecie, gdzie bursztyny są walutą, szlachetnym sarmatom usługują dürchfallcheny, zaś nindże toczą nieustanną walkę z assaserami, templamiuszami i samym Papiyżem. Witaj w świecie, w którym narkomańskie elfy hasają sobie po lasach, krowy dają poziomkowy sok, a bizony latają. Witaj w Pawlilandach...


Whispers in the Dark
Główna bohaterka, młodziutka Elfka - Shereena d'Arame jest mistrzynią we wpadaniu z deszczu pod rynnę. Sprzedana przez wuja za obietnicę zaszczytów, ucieka z pałacu znienawidzonego narzeczonego. Czy niewinna istota wkraczająca w dorosłość poradzi sobie w świecie pełnym intryg? Jaką rolę odegra w jej życiu wampir Icarius,który pojawia się równie niespodziewanie jak znika? Czy Shereenie uda się znaleźć miłość i odzyskać należne jej ziemie i pozycję?

Dar Przeklętych
Dar Przeklętych to opowiadanie o dwóch przyjaciółkach i ich bliskich, którzy muszą zmierzyć się z nadprzyrodzonymi siłami, tajemnicami i lękami. Dla nich już nigdy nic nie będzie takie samo…

Kokilka Impetyka  
Marietta to podopieczna zaskakująco spokojnego mordercy - Edgara. Walczą w niej dwie natury: łagodna oraz niewiarygodnie brutalna. Ma wiele ukrytych celów. Jeden z nich jest całkiem jasny: zamierza doprowadzić na skraj obłędu swego mentora. Czy osiągnie to, co planuje od kilku miesięcy? A może ucieczka przed Edgarem przekreśli jej najskrytsze pragnienie?

Kroniki Gold Feather
"Zaczęło się od straty i skończy się na stracie."
Rosen przeżywa swój mały kataklizm: Jej ojciec ginie w niewyjaśnionym ataku dzikich psów, zaraz po tym jak jej ukochany rzuca ją bez jasnego powodu.
Rozbita dusza dziewczyny wydaje się być odporna na jakiekolwiek próby scalenia.
Tymczasem w Gold High pojawia się nowy uczeń Robin Gelles, a w okolicznych lasach nocami słychać wycie. Jakie tajemnice tak naprawdę nie mogą wyjść na jaw? Dlaczego Ojciec Rose zapłacił za nie najwyższą cenę? I nade wszystko, dlaczego dziewczyna ma wrażenie, że nie pasuje do reszty?
"Wilki nie atakują bez powodu..."

Trzeci Klucz
Dzieje Lily Evans po skończeniu Hogwartu. Wbrew pozorom nie jest to historia miłosna pt. "Evans&Potter", ale przegląd myśli rudowłosej. To właśnie jej wątek jest myślą przewodnią opowiadania, mimo, że pozostanę w kilku wątkach wierna kanonowi. Zapraszam do zapoznania się z "Trzecim kluczem" i liczę na to, że zainteresuję właśnie Ciebie!

Demonic Creaper
 Historia o zapatrzonym w siebie, aroganckim sadyście z problemami, któremu przyszło żyć w świecie po apokalipsie zombie. Musi poprowadzić przez niego trójkę nastolatków. Na swej drodze napotyka różne intrygi, w które się miesza. Trud, ból, żądza władzy, chęć przeżycia i psychoza. Czarna komedia o pięknych i mniej ludziach z głodnymi zombie w tle.

Niewinna Twarz
Rodzice Caroline zginęli w nieznanych dla córki okolicznościach – tak trafiła ona pod opiekę Narcyzy i Lucjusza Malfoyów. Dziewczyna od sześciu lat wychowuje się z Draco, pod czujnym okiem jego matki, która nie darzy Caroline sympatią. Historia zaczyna się w Dworze Malfoyów, gdzie odbywają się spotkania popleczników Czarnego Pana. Przełomowe wydarzenie w życiu dziewczyny nieco ją zmienia – dodaje pewności siebie, wiary w swoją potężną moc, której jak dotąd nikomu nie pokazywała. Pozwala młodemu Malfoyowi na uchylenie rąbka tajemnicy, jednak czy on zostawi to dla siebie? Co może zrobić człowiek w obliczu zła, zastraszony, bojący się o własną rodzinę? O własne życie? Czy w świecie czarodziejów wybuchnie wojna pomiędzy dobrem, a złem? Co jeżeli ludzie nie dzielą się na Śmierciożerców i Zakon Feniksa? Wszyscy posiadają priorytety, rodzinę, przyjaciół, miłość swojego życia – jak zakończy się bitwa o władzę, jeżeli Lord Voldemort włada nową, potężną bronią?

"Nadniebny Pociąg"
 "Nadniebny Pociąg" to świat, który ciągle się rozrasta. Zbiór opowiadań zaskakujących absurdem. Daj się porwać niecodziennej opowieści, w której szczegóły mają niezdrowe znaczenie, a moc umysłu przeraża bardziej niż najgorszy system totalitarny.


Black Cristal School
Witajcie w BCS! Jest to szkoła dla ludzi ze zdolnościami. Każdy posiada tu kontrakt z istotą magiczną, będącą na usługach swojego pana. Szkoła uczy magii, walki i wszystkiego, co w życiu jest potrzebne. Otwarte są dwie klasy o różnych profilach. Dodatkowo, istnieje klasa S+, przeznaczona dla osób wybitnie zdolnych i założycieli placówki. Zapraszamy wszystkich do uczęszczania, jeśli tylko macie swojego magicznego sługę!

Rozum mówi, abym w końcu wydoroślała, zaczęła być poważna i odpowiedzialna. Żebym robiła to, w czym podobno jestem dobra. Bym poświęcała swoje życie w imię wolności zagrożonych paranormalnych. Ale jest jeszcze serce, które nie zgadza się z umysłem. Podpowiada, abym olała rady ośrodka myślenia i nie przejmowała się nimi. Mówi, abym narzekała na wkurzające mohery, przeklinała tępe plastiki, irytowała belfrów. Ażebym cieszyła się życiem, uczyła się na własnych błędach, spełniała marzenia - tak po ludzku - żyła chwilą. Tylko czego mam posłuchać? Serca czy rozumu?
Torebka z Krwią
Nowy Orlean. Miasto, gdzie krew miesza się z Burbonem, a zabawa trwa do białego rana. Miejsce, w którym wampirom udało się zapanować nad porywczą naturą wiedźm. Tu właśnie zmierza Caroline. Bez obmyślonego wcześniej planu i celu. Bez zarezerwowanego hotelu i przewodnika. Ale dziewczyna wie, kto zapewni jej bezpieczeństwo i dach nad głową w obcym mieście. Niestety już pierwsze godziny jej pobytu w Nowym Orleanie wskazują,że bedzie zdana na siebie. Jak dalej się potoczą się jej losy w tym nieokiełznanym mieście? Czy szybko zabookuje bilet powrotny do domu? I czy jej życie miłosne i emocjonalne wywróci się do góry nogami?

Rozwalmy Hogwart by Panna Kota
Nieszablonowa opowieść o Hogwarcie w czasach Huncwotów. Wszyscy chyba znamy historię Łapy, Rogacza, Lunatyka i Glizdogona, którzy bezustannie demolowali Hogwart i nie pozwalali spać jego nauczycielom. Założę się, że chciałbyś poznać ich dokładniej i razem rozwalić Hogwart!

When The Darkness Meets Love by Mini 
W portowym mieście Gearin po latach spokoju ponownie zjawia się płatny zabójca. Jest nieuchwytny, niewidoczny. Do domów swoich ofiar zakrada się niczym prawdziwy cień. Władze miasteczka chcąc jak najszybciej pozbyć się mordercy posyłają po najlepszych detektywów ze Stolicy. Próbując rozwiązać zagadkę jeden z nich zabrnie zbyt daleko...

Fayer Night by Agnes Mording
Do Mystic Falls przyjeżdża dziewczyna i zaczyna uczęszczać tam do szkoły. Ze względu na niezwykły wygląd przyciąga wzrok wszystkich, w tym również nad naturalnych istot w mieście które dodatkowa ciekawią jej bliskie stosunki z Katherine Pierce, a do tego grona zalicza się również starszy z braci Salvadore, który postanawia sprawdzić dziewczynę i jej przeszłość. Ale czy dziewczyna jest do końca normalna? I czy jest człowiekiem? I dlaczego sama matka Klausa Ester pragnie jej śmierci? A co zrobi sam Klaus z piękną i tajemniczą Fayer Night?

Wybranka Cienia by Kira
Wybranka Cienia jest to historia pozornie zwykłej rudowłosej dziewczyny uczącej się w liceum i powoli przygotowującej się do matury. Z czasem jednak w jej życiu zaczynają dziać się zjawiska mniej lub bardziej normalne. Nie jest świadoma tego kim tak naprawdę jest oraz nie domyśla się, że jej życie w świecie realnym jest policzone...
Dramione: Pamiętaj o Miłości by Bllof
Życie Hermiony Granger nareszcie się ustabilizowało. Ma dobrą pracę i kochanych przyjaciół. Jednak los nie chce nudzić jej tak spokojnym życiem, dlatego sprowadza na do niego intruza. Dracona Malfoy'a, mężczyznę, którego próbowała zapomnieć od trzech lat. Świat kobiety jeszcze bardziej się plącze, gdy była Gryfonka po spotkaniu z arystokratą zostaje napadnięta przez Śmierciożerców.

Salvator Wybawcy
Chcę Cię zainteresować i choć na chwile oderwać od granic znanej Ci rzeczywistości. Akcja opowiadania rozpoczyna się w roku 2307. Na świecie panuje anarchia od zakończenia Ognistej Wojny. Mroczni Jeźdźcy zamierzają zniszczyć to co zostało z Ziemi. Ostatnią nadzieją ludzkości jest tajna organizacja zwana Salvator, ale nawet nie wiadomo czy jest prawdziwa. Czy dane nam będzie jeszcze kiedykolwiek ujrzeć blask słońca nie martwiąc się o własną skórę? Nadzieje na to są znikome...

Opowiadania Emehral by Emehral
Zamieszczam tu rozdziały mojej powieści o magii i świecie fantasy.

 Miłość w Crothord by CarmiBeautil
Fascynują cię wampiry? A może jesteś wielbicielem zmierzchu? Jak tak zapraszam na historię z kropelka krwi. Sophie Diaz jest 954 letnim wampirem, wraz z swoim mężem Lukasem 1195 lat mieszka we Włoszech w pochmurnej miejscowości Crothord . Nieustanne kontrole Volturi, dziwne zachowanie wampirów mieszkających w sąsiedztwie, tajemnicza sympatia żon wielkiej trójcy to tylko początek kłopotów. Wraz z zgodą pomocy w bitwie zaprzyjaźnionej rodzinie Cullen, para skazuje siebie n nieprzyjemności, lecz czy na pewno. Obdarzony darem zwalniania lub tymczasowego unieruchamiania molekuł Lukas i sterująca umysłem oraz za dawająca ból psychiczny i fizyczny Sophie są razem nie do pokonania. Chwile słabości, niepewności, żalu – z tym wszystkim będą się musieli zmierzyć moi bohaterowie zapraszam!

 Wiek To Tylko Liczby by Katie Roberts
Stronka stworzona z niczego, z nudów... Po prostu autorka pragnęła przekazać swoją twórczość innym oraz pokazać, że wiek w literaturze nie ma znaczenia. Ważne jest to, co człowiek ma we łbie i to, czego zdążył się zakuć, a nie jakieś liczby. Jedenastolatka wcale nie uważa siebie za osobę dorosłą, wręcz przeciwnie - wie, że jest dzieckiem, które (tak naprawdę) mało, co zdążyło się dowiedzieć o życiu. Już nie wspominając o tym, że ledwo, co miało okazję przeżyć.

123anek byVolatile
Jak to się stało, że jest kim jest? Dlaczego za zawodem marzeń jest płatny morderca? O Volatile wszyscy słyszeli, ale nikt nie wie kim tak naprawdę jest. Ma tysiące tożsamości i dwie twarze. Czy kiedykolwiek ktoś się domyśli i postara wsadzić V za kraty na długie lata? Zapraszam serdecznie do czytania :)

On the Other Side of a Border by Oskar (Ozi)
Emocjonujące opowiadanie o przekraczaniu granicy jedynego kraju na świecie, z za której nikt nigdy nie wrócił. Granicę stanowi gęsty las utopiony we mgle. Nie wiadomo co może ich tam spotkac. Co tam żyje i co stanie się z nimi, gdzie trafią? Na te pytania odpowiedź znajdziecie właśnie na "Po Drugiej Stronie Granicy"

Chwila Ulotna by Fáílly 
Psychologiczne/ romans
 "Ale właściwie o czym to jest? O życiu. Zbyt wymijająco. O śmierci. Czy to przypadkiem nie zaprzeczenie? Nie. Ale przecież!... Hej, przecież to życie. Budzisz się, parzysz herbatę, siadasz przed komputerem, zakładasz słuchawki i przenosisz się do innego świata, ale to wcale nie oznacza, że ten najbardziej istotny wymiar znikł... No więc słuchasz muzyki i nagle coś szybko przywraca cię do rzeczywistości. To dzwonek. Dzwonek do drzwi. Otwierasz obcym ludziom wrota do swego królestwa i dowiadujesz się, że twojej rodziny już nie ma... Dowiadujesz się, że już nigdy nie nawrzeszczysz na siostrę, która stworzyła w twoim pokoju „artystyczny nieład”. Dowiadujesz się, już nigdy nie usłyszysz „diabolicznego uśmiechu” młodszego braciszka. Dowiadujesz się, iż twoja ukochana matka już nigdy nie powie ci „wyłącz ten jazgot i zacznij w końcu myć te cholerne gary”. To śmierć... I równocześnie życie, bo ty przecież nie umarłeś."

Kochać to tak wiele.. by Alice
Kryminalne, Romans
Alice, córka największego biznesmena w Ameryce przeprowadza się do Seattle. Poznaje tam czwórkę wspaniałych osób i nieziemsko przystojnego Dana. Obydwoje zakochują się w sobie i zaczynają ze sobą chodzić. Wydawać by się mogło, że lepiej być nie może. Przyjaciele, kochająca rodzina i wspaniały chłopak... Niestety. Cała piątka ukrywa mroczną tajemnicę. Czy Alice dowie się co to za tajemnica? Czy uda jej się sprostać czyhającym na nią wyzwaniom? Sprawdź sam!

Rise of the Guardians by Anne
Rise of the guardians (pol. Strażnicy Marzeń) to wielka przygoda, opowieść o grupie bohaterów, a każdy z nich ma niezwykłe zdolności. Każdy zły duch, znany jako Mrok, chce przejąć władzę nad światem, nieśmiertelni Strażnicy Marzeń muszą po raz pierwszy w historii połączyć siły, by ocalić nadzieje, wierzenia i wyobraźnię dzieci na całej Ziemi. Jedną z głównych bohaterów, który za wszelką cenę chce powstrzymać Mroka przed jego złowieszczymi planami jest Sarah. Która do tej pory pragnęła tylko jednego...być wolnym duchem, lecz znów będzie musiała stanąć wraz z strażnikami u boku w jak dotąd najtrudniejszym zadaniu jakim się zmierzy. Jednak nie będzie to takie łatwe. Oprócz Mroka, będzie musiała trzymać w tajemnicy sekret, który może wiele zmienić w życiu jej jak i Jack'a Frost'a nieodwracalnie.

Niuch  by Irysek
Królestwo Enthernet od tysiąca lat znajduje się pod panowaniem rodu Lwów. Obecnie, stary król umiera i na tronie zasiąść ma jego jedyny syn - Nataniel. Czy młody, nieodpowiedzialny chłopak zdoła pogodzić dwa zwaśnione rody? Czy Lwy i Irysy będą potrafiły współpracować w obliczu prawdziwego niebezpieczeństwa? I co na to wszystko Cecylia, młoda dziedziczka Irysów przepełniona nienawiścią do rodziny królewskiej?

Julus World by Kilulu
Brązowooki, wysoki i szczupły chłopka po śmierci swoich rodziców i po początku końca świata zaczyna walkę o życie. Razem z siostrą zmagają się z trzęsieniami Ziemi, wybuchami wulkanów i kwaśnymi deszczami. Ale gdy spotykają na swojej drodze Sophie i Dowódce ich świat obraca się jeszcze raz o sto osiemdziesiąt stopni. Czy podczas tych wszystkich kataklizmów człowiek i tak może stanąć do walki z człowiekiem? Czy miłość umie pokonać zło? A co jeżeli pamięć ludzka jest ulotna i raz jesteś czegoś pewien a raz nie? Co się dziej z człowiekiem bez imienia? Ginie?

Shadrel by Bajarze
Pomiędzy Łkającymi Szczytami a Górami Bez Powrotu leży ropiejąca narośl na ciele umierającego świata. Moloch. Miasto i bóg w jednej postaci. Miasto, które karmi się snami i marzeniami swoich mieszkańców, miejsce gdzie rozpada się rzeczywistość, a śmierć bywa ulgą.


Drugie Miasto by Ferdek Jakubowski
Akcja toczy się w roku 2055, w Łodzi, wymarłej po wielkiej katastrofie chemicznej. Trzech mężczyzn postanawia wybrać się do zamkniętego miasta, po znajdujące się tam złoto warte dziesiątki miliardów złotych. Z pozoru łatwe zadanie przerodzi się śmiertelną walkę bohaterów z przeciwnościami, o których nikt nie wiedział lub nie chciał wiedzieć.

Opowiadannia by stranaRagazza
Na blogu piszę opowiadania przeważnie o takich rzeczach, które raczej nie istnieją :P np. elfy, upadłe anioły itp. Dopiero co zaczynam ale gdy zobaczę że ktoś czyta mojego bloga(poprzez komentarze) na pewno będę go dalej prowadzić.

Sophia Smith by Sophia Smith
Blog opowiada o, wymyślonej przeze mnie, bohaterce Sophii. Ma ona siedemnaście lat, dziewięcioletnią siostrę na karku, przeprowadzkę z Miami do Forks i dwójkę przyjaciół. Rok po przyjeździe dowiaduje się o okropnych faktach z życia jednej rodziny-Cullenów. Żeby dowieść prawdziwości swojego przypuszczenia, na własną rękę zaczyna zgłębiać tę tajemnicę. Po wielu niemiłych wydarzeniach, w końcu zgadza się zostać dziewczyną Jaspera Cullena. Nie chcę zdradzać więcej, mogę tylko powiedzieć, że w chwili, gdy Edward zostawia Bellę, Jasper zostawia również Sophię. Jej życie się zmieni. I nie tak jak Belli na lepsze. Wręcz przeciwnie...

Różne

Przeznaczenie
Opowiadanie o zupełnie różnych nastolatkach. Ich życie staje na głowie kiedy się poznają. ONA ułożona, a ON agresywny. Czy to ma jakiś sens? Co się stanie kiedy połączy ich więź?

Zbyt piękne, zbyt prawdziwe
Blog opowiada o dwójce ludzi którzy są przekonanych o tym że miłość nie jest czymś dla nich, jednak zaczynają spędzać ze sobą więcej czasu i zakochiwać się w sobie, jednak miłość przysporzy im wielkich kłopotów i wielkiego cierpienia.

Niezłomna
Anastazja właśnie zaczęła studia, pracuje w antykwariacie i wbrew pozorom nie jest to nudne zajęcie, jej szefowa fascynuje się magią i próbuje wciągnąć w to Anastazje. Oczywiście jest też wątek miłosny a dokładniej miłość na odległość, żeby było ciekawiej w życiu Anastazji pojawia się tajemniczy Marcus, który ma talent do pakowania innych w kłopoty.

Limit Krwi 
Moje życie zmieniło się od dziwnej czarnej łapki i poznania doktorka. Na początku myślałam, że jest on jakimś pedofilem czy coś, jednak on chciał mi coś wytłumaczyć. Mówił, że grozi mi śmierć, a on mi pomoże. Wstrzyknął mi jakąś substancje w łopatkę i czekał kilka minut. Następny moment zdawał mi się najgorszy. Tak to pamiętne zdanie:
-Udało się. Od tej pory ktoś taki jak Sayaka Yukai nie istnieje.
Potem tylko opowiadał o Pogromcach, demonach, Buntownikach itp. A w mojej przyszłości pojawił się jeden cel:
-Musisz zabijać demony.
Ale ja tego nie chciałam. Postanowiłam to zmienić.

Na Zawsze Razem, Skarbie
Historia 17 letniej Lucy. Dziewczynę w dzień swoich 17 urodzin spotyka coś okropnego. Sytuacja ta na zawsze zmienia jej źycie. Lucy musi poradzić sobie z wieloma problemami. Czy wyjdzie z dołka. Czy zapomni o tym, co ją spotkało? Za pewne ktoś jej w tym pomoże. Zapraszam do czytania bloga. :)

Potencjalnie problematyczny świat Jadzi
Opowiadania o tematyce: romans, moda
To co tu napiszę, to nie pamiętnik. To odczucia po obserwacji świata, moja pobudzona wyobraźnia i potrzeba podzielenia się przemyśleniami. Czytajcie i dzielcie się opiniami. Ja będę pisać i umilać Wam czas.

Story by Aga
Główna bohaterka - Caroline, przeżywa trudne chwile w swoim życiu. Ma wiele problemów i bynajmniej nie są to zwykłe problemy nastolatki. Ma kłopoty z samą sobą, a jedyną osobą którą ma, jest jej psycholog - Pan Stiper...

Miłość Jest Częścią ŻyciaBlog o miłości szesnastolatki do chłopaka o 2 lata starszego. Dziewczyna jest jedynaczką. Nagle jej życie zaczyna się walić. Najpierw strata przyjaciółki, jak się okazuje - fałszywej przyjaciółki. Ciągłe kłótnie jej rodziców juz doprowadzają ją do szału. Dziewczyna dowiaduje się, że jej ojciec będzie miał dziecko z inną kobietą. Czy w końcu zła passa opuści bohaterkę? Zapraszam na mojego bloga ;)

Opowiadania Werka
Opowiadanie o płytkiej i samolubnej dziewczynie, której rodzice decydują o przeniesieniu jej z prywatnej szkoły dla dziewcząt do zwykłego szarego liceum. Jednak tam nie tak łatwo zdobyć popularnośc, a może dzieki temu dziewczyna się zmieni, odrzuci stare przyjaciółki, wkońcu polubi wesołkowatą Stacy, zrozumie porady Adama, a może nawet się zakocha. Wkrótce nic nie będzie takie jak dawniej.

Love On White Horse
Opowiadanie o trzech siostrach pochodzących z królewskiego rodu. Gdy książę na białym koniu zawita w ich progach, rozkwitnie iście królewska miłość.

To Cos Wiecej Niz Przyjazn
Przecież to nie mógł być on, prawda? Niby skąd? Nie, to na pewno nie on. Nawet nie wygląda jak on. Miałam już wrócić do pracy – z wielkim postanowieniem wyspania się – gdy zobaczyłam z kim rozmawia. Tylko jedna osoba, którą znam tak wita się z Alicją i ciocią Mariolą. A więc jednak. To on. Tylko nasuwa się pytanie, skąd się tu do cholery wziął? 

Tam, Gdzie Spadają Marzenia
Za trzy miesiące Francis Jones zaczyna studia prawnicze, jednak największym marzeniem dziewczyny jest zostanie artystką. Gdy na początku wakacji do posesji obok wprowadza się nowa rodzina, Fran nawet nie przeczuwa, jak może skończyć się jej przyjaźń z nowopoznanym Andrew i jego siostrą bliźniaczką Lorrie…

Życie Trudne by Justyna G
Historia opowiada o dziewczynie z domu dziecka, którą przygarnęła jedna rodzina. Wraz z pojawieniem się nowych znajomych zaczynają się problemy nastolatki.

Little Blue Princess by Baś;*
Witaj w świecie dorastającej Anastazji, której życie w jednej chwili zostaje obrócone do góry nogami. Ukazuje się przed nią jej przeznaczenie, ale czy zdoła mu podołać? Przekonaj się sam...

Only My Creativity by mergina
Życie Anki biegnie w naprawdę szybkim tempie. Z dnia na dzień znalazła się w wielkim świecie sportu, który do tej pory mogła oglądać tylko w telewizji. Nie do końca się w nim odnajduje. Pełna obaw wyrusza na pierwsze w swojej karierze Mistrzostwa Świata w narciarstwie klasycznym. Na miejscu spotyka skoczków narciarskich, dzięki którym zapomni o zmartwieniach. Czy ten pobyt we Włoszech zmieni jej życie na zawsze? Aby tak się stało musi w końcu posłuchać swojego serca i nie traktować wszystkiego jako nic zobowiązującego...

Every Breath You Take by Patrycja P
*ZWIASTUN*
Historia dziewczyny, która prowadziła dotychczas spokojne życie, lecz po odkryciu rodzinnej tajemnicy wszystko się zmienia. Czy Keira - główna bohaterka - znajdzie w sobie przebaczenie? Czy poradzi sobie z kolejnymi zmianami w swoim życiu? Zapraszam.

Into Dust  by Ulotna
Nina Welch wraca do rodzinnego miasta po czterech latach nieobecności. Oficjalnie dla niego. Półoficjalnie dla brata, a nieoficjalnie po to by rozwiać swoje wątpliwości. Co tam zastanie? Czy prawdziwa miłość okaże się silniejsza od niewygodnej fascynacji? Może od bajkowego zakończenia lepszy jest... jego brak?
Londyn nigdy nie był jeszcze tak deszczowy jak wtedy.

Ucieczka Do Najcudowniejszej Bajki by *moments*
Jessica Hawks - dziewczyna skrywająca za maską obojętności swoje prawdziwe oblicze, swój dramat. Czy będzie w stanie odnaleźć szczęście?

Na Drodze Do Szczęścia by Jaga20098
"(...) - Bardzo za tobą tęsknię. - Czuję jego ramiona, które mocnej oplatają moją talię i ciepły oddech na swojej szyi. Jego przydługie włosy łaskoczą mój lewy policzek, ale nie przeszkadza mi to. - Dlaczego nie mogę być teraz z tobą? Byłoby mi dużo łatwiej, gdybym tylko mogła być przy tobie. - Głos zaczyna mi się łamać, a w oczach pojawiają się pierwsze łzy – na wspomnienie o Nim."

Vesper Dreams by Vesper
Lubisz czytać opowiadania online? Interesuje cię męska siatkówka? U Vesper codziennie znajdziesz nowy rozdział!

The Strange Story by Kama
Dziewczyna która ma problemy, zadaje się z mafią. Kryminał (miniamlne fantasy).

Lombard Street by Legilimencja
Lombard street to jedna z ulic San Francisco, na której w pewnym ciemnym zaułku znajduje się miejsce pewnych spotkań. Nieliczni o nich wiedzą, niewielu chciałoby w ogóle o tym wiedzieć. Evelyn Varriar zagrała w grę. Zwykła ciekawość zaczęła stopniowo przeradzać się w niebezpieczną fascynację. Szaleństwo? Nawet nie wiesz, kiedy się zaczyna...

Dziennik Ducha by Haoska
Opowiadanie o dziewczynie, która stała się duchem

Arya's and Eragon's Love by Pollala
(FF "Dziedzictwo") W odległej krainie Alagaesii mieszkają elfy, krasnoludy, smoki, a wszystko jest przesiąknięte magią. Nie ma rzeczy niemożliwych... Chyba że chodzi o zakazaną miłość... Mija dwanaście lat od pokonania Galbatorixa. Arya odrzuciła uczucia, by móc wypełniać obowiązki królowej elfów, a Eragon poświęcił się szkoleniu nowej Smoczej Jeźdźczyni. Oboje myślą, że to co ich łączyło, wygasło. Czy aby na pewno? 

Anioły Ciemności by ksana3
Ona tajemnicza, ładna i trzymająca się z dala od ludzi. On przystojny, lubiany i znany. Chłopak, o którym marzyła każda normalna dziewczyna. Poznają się, co zmienia kompletnie ich życie. On poznaje jej tajemnice i staje się jej częścią. Ona zyskuje wrogów i jej życie nabiera obrotów.

Wesoła Twórczość by Aeli Ann
Różne opowiadania (więcej niż jedno). Na blogu znajduje się parę opowiadań. Każde dotyczy czegoś innego. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie!

Be My Runaway Baby  by Ta Arbuzowa
Dziewczyna z problemami. Poznaje gwiazdę. Po zerwaniu z chłopakiem nie jest taka ufna jak przedtem. Ale czy zaufa gwieździe? Czy będzie się po prostu bać że ją zrani? Może wybierze inną drogę? Czy zamknięta w sobie dziewczyna, otworzy się na świat? Czy dawna uśmiechnięta nastolatka zakocha się?

Opowiadania One Direction, Justin Bieber, Tokio Hotel itp.

Imaginy Harry Styles
Podobno przeciwieństwa się przyciągają, a od nienawiści do miłości jest jeden krok. Ale co, jeśli spotkają się dwie osoby z dwóch kompletnie różnych światów?
On ma prawie wszystko - pieniądze, sławę, życie z najwyższej półki. Ona - poza nieustannie depczącymi po piętach wydarzeń z przeszłości... nic.
Jej życie jest ciągłą ucieczką i niepewnością, a dla chłopaka o szmaragdowych oczach zawiłą zagadką. Jednak on także ma coś do ukrycia.
Jeden nierozważnie podpisany dokument. Jedna chwila, w której mógłby być w innym miejscu.
Może to nie powinno się wydarzyć? Może oboje złamali plan losu? Może zmieniająca się z dnia na dzień znajomość z przystojnym brunetem okaże się niebezpieczna dla nich obojga?
"Don't get too close, it's dark inside. It's where my demons hide."
Opowiadanie, One Direction, Harry Styles fanfiction
I Don't Care If It Hurts
Fan Fiction o 5 Seconds Of Summer
Trzy siostry: Perrie Edwards, Taylor Edwards i Ashley Edwards zostały same na tym wielkim świecie. Dziewczyny przeprowadzają się do Sydney, gdzie ich życie zmienia sie całkowicie. Jednej z nich pewne zdarzenia zaprowadzą do myśli samobójczych, inna będzie chciała uciec ze swoim ukochanym, a trzecia będzie zbyt zajęta pracą, by w porę zareagować. Jak potoczy się ich życie? Czy tyle tragedii w życiu sprawią, że dziewczyny zamknął się w sobie? Czy będą potrafiły zaufać facetom? Odpowiedzi na te pytanie dostaniecie w pojawiających się rozdziałach. Zapraszam na mojego bloga ;)

Old Yellow Bricks
Fanfiction inne niż wszystkie. Ona - zamknięta w swojej bańce mydlanej, on - jeden z najbardziej pożądanych, sławnych młodych mężczyzn. Czy uda mu się zmienić nastawienie dziewczyny, czy coś między nimi zaiskrzy?
W rolach głównych Barbara Palvin jako Charlotte Hopes, Harry Styles jako on sam oraz Charlotte Free jako Alice Cooper i Paul Wesley jako Simon Brown. I całe One Direction. Zapraszam.

Hospital - Justin Bieber Fan Fiction
Scarlett miała 11 lat kiedy wepchnęła swoją 3 - letnią siostrzyczkę do stawu, twierdząc, że zrobił to duch, Annie, który towarzyszył jej od miesięcy. Trafiła do szpitala psychiatrycznego uznana za niepoczytalną, gdzie stwierdzili u niej ciężką schizofrenię. Dziewczyna spędzała tam kolejne lata w otoczeniu innych chorych. Nikt jej nie rozumiał i nikt nie chciał jej pomóc, do dnia jej 17 urodzin. Poznała wtedy Justina, który postanowił jej pomóc. Tak zaczęła się ich historia.

@faithbieber96
Hope ma ułożone życie w Kalifornii przez jej rodziców. Justin ma przepiękną żonę, 2 dzieci oraz mieszka na Manhattanie. Ona przylatuje do NYC i dostaje pracę jako niańka do dzieci Justina Biebera. Czy ta dwójka będzie razem szczęśliwa? Czy zdoła im się ułożyć życie we dwoje? Od lipca startuje 2 część opowiadania Hope&Justin.

Opowiadania by Kinuuu:
Życie nie jest jak mp3...
Ona - zwyczajna nastolatka, która przeprowadza się do Londynu, aby zacząć życie od nowa. Oni - wspaniała piątka, która pomoże jej we wszystkich problemach. Ale co, jeśli ona zakocha się w jednym z nich? Jak potoczą się jej losy?
+ Tutaj jest zwiastun 

We live as we dream.
Główna bohaterka przeprowadza się do swojego brata, aby rozpocząć edukację w prestiżowej szkole muzycznej. Spotyka tam kilka osób, które nie życzą jej dobrze, ale ma też przyjaciół, którzy zawsze ją wspierają. Czy poradzi sobie ze wszystkimi problemami?
+ Zwiastun

Don't see the eyes, but with the heart
O Blogu: Codzienne perypetie z życia Jessici. Dziewczyna ma sporo przyjaciół, którzy jej pomagają, ale czy zdołają uratować ją od największego błędu w życiu? I jak to wszystko się skończy?
+Zwiastun


Żyj tą chwilą, ponieważ wszystko nie jest jeszcze pewne.
Dziewczyna zaczyna szkołę dwa miesiące po rozpoczęciu roku szkolnego. Od razu staje się obiektem zainteresowań niebezpiecznego Harry'ego Stylesa i jego przyjaciół. Jak dziewczyna wybrnie z sytuacji? Czy pomoże jej przyjaciółka? A może ona też ją zostawi?
--------------------------

I'll Look After You
Rose i Lena, to dwie dziewiętnastoletnie dziewczyny mieszkające w Gdańsku. Sąsiadki, i najlepsze przyjaciółki. Wiodą spokojne życie. Rose skrywa przed wszystkimi tajemnicę, której częścią jest Harry Styles. Obie dziewczyny jadą na weekend majowy do Londynu, i od tamtego czasu ich w ich życiu dużo się zmienia. Tajemnice zostają rozwiązane, ale powstają także nowe. Jeżeli chcesz dowiedzieć się co przydarzy się naszym bohaterkom, to serdecznie zapraszamy!

One Direction Historie 6
Gdy Wera spotkała Harrego na koncercie liczyła, że już nigdy go nie spotka, ale los ma co do niej inne plany. Czy zwykła dziewczyna i piosenkarz staną się parą, a może wybiorą przyjaźń? A co z resztą z chłopaków z zespołu? Można się tego dowiedzieć jedynie czytając tego bloga.

Spejl Reflektions
Jest to opowiadanie o młodej dziewczynie, która jest narzeczoną muzyka duńskiej grupy rocjowej Nephew. Dziewczyna przeżywa wiele różnych przygód i musi dokonywać ciężkich wyborów. Notki pojawiają się 2 razy w tygodniu.

Ghost Gift and Only She by Sammi
 Co sie stanie, gdy demon zawładnie Twoją duszą? Sprawi, że wszyscy będą się ciebie bać, a ty sama będziesz musiała sprawić, aby wszyscy Cię znienawidzili dla Twojego dobra? Co, gdy robisz rzeczy, których potem żałujesz? Wszytsko i tak prowadzi do apokalispy, piekło powstaje! O tym wszystkim przekonały się Jade Thriwall, Jesy Nelson, Leigh-Anne Pinnock oraz Perrie Edwards, a oprócz nich chłopaki z zespołu One Direction.

 Wish You Were Here by Patrycja P
One Direction
Blog z opowiadaniem, które opisuje losy głównej bohaterki - Rose - która na swojej drodze spotyka sławny zespół. Między nią, a jednym z członków zespołu rodzi się uczucie, lecz życie dziewczyny nie jest usłane różami. Zapraszam.

Ellizabeth Story by MissKukardka
Ellizabeth jednego dnia traci wszystko - nadzieję, spokój, szansę na normalne życie. Rodziców. Tak, zginęli w wypadku. A Liz? Ona musi jechać do Londynu, do brata. Do miejsca, gdzie nie zna nawet języka. Jednak wydawać by się mogło, że to nic wielkiego, że za chwilę jej życie wróci do normy. Ale co jeśli jej los ma inne plany? Jeśli chce sobie trochę z niej pożartować?
Narkotyki, przemoc, samotność, prostytucja.
Co zmusiło Liz do zejścia na tą drogę? Czy jeden chłopak zdoła ją ochronić? Jeśli nie jeden, to może pięciu?

Stylinson Camp by Salomea i MGreyback
Co gdyby zamiast do X-Factor chłopcy udali się na obóz artystyczny? Czy tak samo by się ze sobą zaprzyjaźnili? A może coś więcej? Na pewno znajdą też osoby, sprawiające im problemy. Głównie Louis i Harry.
When I'm Looking At You by overwinning
One Direction// Opowiada historię pewnej dziewczyny i pięciu "fajnych" chłopaków :) Między wpisami jest przerwa maksymalnie kilku dni :)

I Can Love You More Than This by Vicky i Rose
Opowiadanie o tym jak dwie siostry poznają One Direction, w tym samym dniu ich życie diametralnie się zmienia...

My Really Crazy Love by J. Clayton
Idol miliardów nastolatek na całym świecie. Perfekcyjny i poukładany chłopak. Jednak skrywa tajemnice z przeszłości, o której wiedzą tylko jego przyjaciele. Gdy spotyka pewną dziewczyną jego życie wywala się do góry nogami. Działalność z przeszłości jest wznowiona. Co się stanie? I czy mafia zdoła wyrządzić krzywdę mu.. lub jego bliskim? Dużo humoru, niebezpieczeństwa i całkowitej inności zawarte w jednym blogu. To na pewno nie jest normalna miłość..

Remember the White Rose by ♥ zαкσ¢нαηα ω tαń¢υ ♥
 Opowiadanie o zespole One Direction i buntowniczej dziewczynie, która kiedyś znała Zayna, ale z pewnych powodów go znienawidziła. Między innymi jest też zespół "Little Mix" i bohaterowie poboczni tacy jak : Sąsiad, przyjaciółka, rodzice, siostra itp.

Wish You Were Here by Fotia96
Historia o dziewczynie, która na swojej drodze napotyka sławny zespół. Zakochuje się w jednym z członków, ale jej życie nie jest kolorowe, więc musi walczyć o to co kocha.

Opowiadania Anime, Yaoi, Yuri, Slash itp

Porzeczkowy Smak Yaoi
"Miłość to tylko poetyczne określenie pożądania, ale pożądanie nie mające w sobie nic z poezji nie jest godne zwać się miłością" - czyli uczucia pomiędzy mężczyznami, opisane czerwonym tuszem.

Free Your Mind.
Zbiór opowiadań o tematyce homoerotycznej opisującej miłość pomiędzy mężczyznami (yaoi).

Arkana Avalonu
Blog fantasy o tematyce yaoi z elementami fanfiction oraz shōnen-ai (+18!)

Motyle bez skrzydeł
Historia, w której coś dla siebie znajdzie i fan(ka) yaoi, i amator(ka) dobrej literatury. Opowiadanie koncentruje się przede wszystkim na nietypowych zależnościach powstających między wieloma bohaterami - bliźniętami: Luxem i Kastorem, uczennicami Kastora i członkami ich rodzin. Lux staje się zbyt opiekuńczy wobec brata, za to Kastor wobec swoich uczennic, które chcą same radzić sobie ze swoimi kłopotami. Tymczasem ekscentryczna para policjantów bada kilka morderstw, które mogą być ze sobą powiązane. Policjant zakochuje się w nieodpowiedniej osobie – nieświadomie popełniając ten sam błąd, co jego córka. A zabójca jest jednocześnie bliżej i dalej, niż ktokolwiek mógłby przewidywać.

NaLu Fairy Tail x One Piece 
"Wczoraj to historia, jutro to tajemnica, a dziś to dar losu" Nikt nie wie co go czeka, jakie sznurki do pociągnięcia wybierze przeznaczenie, czy spotkanie dwójki ludzi będzie zakończeniem historii czy jej początkiem. Świat kryje wiele tajemnic, których poznanie jest niemożliwe. Jednak część musi się wypełnić, by mógł on istnieć... Natsu Dragneel i Lucy Heartfilia przypadek czy przeznaczenie, miłość czy klątwa ? Fairy Tail i Słomiany Kapelusz, wrogowie czy przyjaciele, życie czy śmierć?
Nasza Miłość Nie Pryśnie
Jest to opowiadanie yaoi. Opowiada o życiu, rozterkach i problemach młodego Minoru. Chopak po wielu nieudanych próbach poznaje sympatycznego chłopaka imieniem Flame. Już pierwszego dnia spotkania Minoru uświadamia sobie, że jego nowy znajomy ma niemałe problemy, tak jak i teraz on. Od teraz muszą sobie radzić razem. Chcąc, nie chcąc muszą sobie pomagać bo jednemu z nich grozi ogromne niebezpieczeństwo. Tylko któremu? I o jakie niebezpieczeństwo chodzi? Chcesz się dowiedzieć to przeczytaj! UWAGA! Mogą tu wystąpić głupi, aroganccy i podli ludzie, którzy będą chcieli zrobić krzywdę głównemu bochaterowi. Zapraszam! Obecnie blog jest pisany bardzo niedbale, a dokładnej daty dodania nowego posta nie zna nawet sama autorka. Więc jak was opowiadanie zaciekawiło musicie uzbroić się w ciepliwość.

Love in Fairy Tail
Magnolia, gildia Fairy Tail. To tu żyją te wspaniałe wróżki. To tutaj przyjaźń jest najważniejsza. Każdy dla każdego jest miły. Po powrocie drużyny Natsu z jednej misji coś się zmienia, ale nikt za bardzo na to nie zwraca uwagi... Dopiero, gdy znika Lucy zauważają, że przez te parę dni zachowywała się dziwnie. Każdy bardzo przeżywa jej zniknięcie. Mają nadzieję, że nic jej nie jest. Podczas swojej wyprawy blondynka dowiaduje się dużo o (swojej) przeszłości. Powraca do gildii, by móc żyć jak dawniej. Czego jeszcze Lucy dowie się o swojej przeszłości ? Czy to zmieni jej pogląd na świat ? Jak się będzie zachowywać ? Czy tragiczna prawda dosłownie wywróci jej świat do góry nogami ? I co najważniejsze, czy przeżyje to ?

OPOWIADANIA BY VIVIANNA BLACK:
God in Fairy Tail

Na początku nie potrafiła kochać. W jej sercu była tylko nienawiść. Poznała ich. Sławną gildię, która wyciągnęła do niej pomocną dłoń. Dopiero po 10 latach ją przyjęła. Teraz na nowo uczy się uczuć. Czy będzie potrafiła odwzajemnić uczucia pewnego maga? I co ważniejsze... Czy odnajdzie brata i samą siebie? Poznajcie historię Kuro Naichingeru. Dziewczyny, z którą nie warto zadzierać!

Devil in Fairy Tail
Wszyscy znamy Mistrza Macarov'a i jego wnuka Laxus'a. A jak byśmy zareagowali na wieść, że istnieje jeszcze jeden członek rodziny Dreyar? A raczej członkini. Oto historia Abisu, dziewczyny, która jest demonem w ludzkiej skórze!

Ann in Fairy Tail
"Tam gdzie szumi rzeka,
Tam gdzie oni żyją,
Tam moje serce odnajdziecie.
I tak kochając,
I tak nienawidząc,
Żyję sobie pośród ludzi.
Tylko moja dusza została tam.
O moi bracia.
Usłyszcie mój płacz.

Bo przecież każdy smok potrzebuje rodziny..." Ta piosenka ich połączyła. Smoka w ludzkiej postaci i niby zwykłą, ludzką dziewczynkę. On nauczył ją magii Smoczych Zabójców, opowiedział o Królestwie Fiore i gildiach. A później odszedł. Ona wyrachowana, czasem wredna trafia do Magnolii, do gildii Fairy Tail. Czy tam odkryje czemu była przez pół życia w innym wymiarze? I czy dowie się jakie przeznaczenie zostało jej zapisane w gwiazdach?

 Arcana Santa Maria

16 lat spędziłam w odosobnieniu. Czasami odwiedzł mnie mój opiekun- Jolly. Byłam uczona walki i opanowywałam swoje moce. Teraz dostaję szansę na normalne życie. Czy zacznę tolerować moją siostrę? Czy spotkam moją wielką miłość? I co ważniejsze... Czy każdy dowie się, że Wielka Aracana ma więcej niż 21 kart?
-------------

Arystokrata z Wyboru
[...] Wiecie, że dorożkarze mieli obowiązek wożenia trumien na cmentarz? Tak, tak! Ogólnie mieli dużo tych obowiązków nałożonych. Że lekarza dowieść i księdza to praktycznie za darmo trzeba było. A bo to dorożkarz dużo zarabia? Ja rozumiem, że do chorego czy umierającego, ale teraz wszyscy ci lekarze, oni tak podle kłamią, och, jak podle oni kłamią! A ci księża! Panie Boże, toć jeśli tacy są dzisiejsi księża, to możesz mnie uczynić świętym męczennikiem!"

HP Opowiadanie Yaoi by Fantasya "vel" Yukiko
Blog to jedno duże opowiadanie fandomu Harry'ego Pottera, czyli jest to fan fiction pisany tylko i wyłącznie przeze mnie. Pairing Drarry (Draco/Harry). Ostatnia notka była w marcu, ale ze względów zdrowotnych nie mogę pisać częściej. Notka będzie w tym miesiącu i trzymam się reguły, że jeden rozdzialik miesięcznie, bo ja przecież mam też inne swoje sprawy.

IchiSui by IchiSui
Opowiadanie na temat anime/mangi Bleach. Główna bohaterka (IchiSui) traci wszystkie bliskie osoby. Można powiedzieć, że traci sens do życia. Gdy poznaje Ichigo, Rukię i Lizzy. Jak potoczy się jej życie? Powiesi się czy poderżnie żyły? (komedio-dramat)

Stylinson Camp by Salomea i MGreyback
Co gdyby zamiast do X-Factor chłopcy udali się na obóz artystyczny? Czy tak samo by się ze sobą zaprzyjaźnili? A może coś więcej? Na pewno znajdą też osoby, sprawiające im problemy. Głównie Louis i Harry.

Akumu no Heart by Neyume
,,Podążając za światłem i tak w końcu dotrzemy do ciemności. Prawda okazuje się kłamstwem, radość smutkiem, miłość nienawiścią." Zbiór przeróżnych opowiadań; długich, krótkich, jednoczęściowych. Przemyślenia bohaterów są przemyśleniami autorki, zwykle jednak niezbyt optymistycznymi. Opowiadania publikowane na tym oto blogu to horrory, psychologiczne, dramaty oraz romanse. Tak, jest to różnoraka mieszanka, jednak fabułę posiada każde. Racja, może i nie są pisane jakoś wybitnie, ale autorka wkłada w nie całe swoje serce, one są jej życiem. To by było na tyle, zapraszam serdecznie.

Naruto Opowiadania Yaoi/Yuri by mifa40
Rosario to Vampire by mifa40
Na tych blogach zamieszczam opowiadania z uniwersów
Naruto oraz Rosario to Vampire,przy czym ten drugi jest nowym projektem

Pierre i Raimundo   by Autor Silver
Opowiadanie gejowskie o dwójce nastolatków - enigmatycznego Pierre'a i optymistycznego Raimunda! Dwa skrajne charaktery zderzą się ze sobą i... co z tego wyniknie? Miłość bywa ślepa, ale zakazany owoc smakuje najlepiej.

Zaparz Mi Herbatę   by Yerba Mate
Blog powstał października 2011 roku i od tamtego czasu notki pojawiają się systematycznie co tydzień. Aktualnie autorka ma 3 tygodniową przerwe spowodowaną jej udziałem w konkursie literackim, aczkolwiek odpowiada na komentarze czytelników i uczestniczy w życiu bloga. Opowiadanie ma bardzo wielu stałych czytelników i jest bardzo dobrze napisane. Patrząc na prognozy Pani Yerby Mate w niedalekiej przyszłości pojawi się nowy rozdział.

130 komentarzy:

 1. promujcie się! https://www.facebook.com/MamBloga

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. http://oath4.blogspot.com/
  My love seems wasted Opowiadanie o Meg pochodzi z bienej rodziny.
  Meg poznaje 1d czy może się związac z osobą z wyszych progów co na to fanki.
  Który z chłopców przypadnie do dustu Meg

  OdpowiedzUsuń
 5. http://fanfiction-blackjack.blogspot.com/
  Eva- zwykła kurpierka z kasyna nigdy nie spodziewała się, że jedna rozegrana rundka blackjacka zmieni wszystko w co dotychczas wierzyła. Miłość nabiera zupełnie innego sensu, zło jest coraz bliżej, niebezpieczeństwo pokazuje wszystkie swoje karty. Ev musi znaleźć swojego asa by nie wypaść z gry.
  A On? On pokaże czym jest na prawdę i pozwoli jej spojrzeć pod pokerową maskę, którą pokazuje wszystkim oprócz pewnej kobiecie.
  Czy rudowłosa stanie między tą dwójką? Może Eva okaże się silniejsza niż wielkie ego kobiety i zwycięży jak nie w tej to w następnej rundzie?
  Bohaterzy: Zayn i Eva
  CAŁKOWITE FANFICTION

  OdpowiedzUsuń
 6. Jeśli to nie problem, proszę, dodaj mój:
  you-giving-me-a-heart-attack.blogspot.com
  Autorka: Rochelle, czyli ja.
  KATEGORIA: HARRY, ROMANS
  Rebecca wiedzie normalne życie w Londynie. Zwyczajna nastolatka z bogatymi rodzicami, przyjaciółmi, chodząca do dobrej szkoły. Pewnego dnia postanawia wziąć udział w brytyjskim X Factor, ponieważ od zawsze kochała śpiewać. Tam zauważa ją Paul Higgins, menadżer zespołu One Direction, którego popularność gwałtownie spada. Proponuje Rebecce kontrakt tylko po to, żeby zrobić medialny szum wokół boysbandu. Jakiekolwiek śpiewanie z jej strony jest wykluczone, dziewczyna czuje się wykorzystana, bo podpisała papier, a nic nie mówiono jej o tym, że nie będzie śpiewać. Czy się załamie? Odejdzie? Ucieknie? A może zostanie, by walczyć?
  Z góry dzięki :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Jeśli możesz to jest mój blog. Chcę go rozgłosić, bo prawie nikt na niego nie wchodzi. Jest on aktywny o One Direction. Główną bohaterką jest Tatiana, 18-latka, która ma swój " charakterek". Zapraszam serdecznie http://lovehappinestears.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Dopiero zaczęłam i byłabym baaaaardzo wdzięczna, gdybyś umieściła tu także moje ff. :))
  Prolog pojawi się, kiedy będzie wystarczająca ilość obserwatorów i komentarzy.

  Matka Elisabeth nie daje sobie z nią rady i postanawia wysłać ją do ośrodka dla trudnej młodzieży w Detroit. Tam dziewczyna poznaje nowe osoby - przyjaciół, jak i również wrogów. Po jakimś czasie dowiaduje się pewnej rzeczy, kóra odmienia całe jej życie. Razem z przyjaciółmi próbuje wszystko ułożyć i zrozumieć, jednak nie wszystko idzie po ich myśli...
  http://dangerous-is-fabulous.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Fantasy
  http://biggrinstory.blogspot.com/
  17 letnia Corne ucieka od ojczyma do brata, do Albany. Tam po długiej walce o życie zaczyna naukę w nowej szkole. Poznaje Jace, bogatego chłopaka, ukrywającego wiele tajemnic. Corne przypadkiem odkrywa jedną z tajemnic Jace i "innych ludzi". Wtedy dziewczyna wpada pod samochód...

  OdpowiedzUsuń
 10. Młoda dziewczyna, która jest lekko pogubiona we własnym świecie. Niby ma wszystko czego pragnie, dom, rodzinę, szkołę, przyjaciółkę, jednak czegoś brakuje. Brakuje czegoś lub kogoś kto potrafiłby urozmaicić przeżywane tak samo dni, by szara rzeczywistość tej zwykłej- 'niezwykłej' siedemnastoletniej dziewczyny, zmieniła się w bajkę. Udaje się to równie pogubionemu zielonookiemu.- Veronica
  Harry
  Chłopak, który widzi w swoim życiu jeden wielki cudowny sen. Setki fanów, codzienne wywiady, wieczorne randki i ukochany zespół, który dzieli razem z najlepszymi przyjaciółmi. Kto mógłby narzekać? Jednak życie wymaga od nas czasami czegoś więcej. Harry- dziewiętnastoletni członek zespołu One Direction ma podobny problem do tej zagubionej dziewczyny. Brakuje mu w życiu czegoś... Wzajemnie staną się dla siebie tą 'rzeczą' której zabrakło...

  http://letmebeyourreasontosmile.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 11. Młoda dziewczyna, która jest lekko pogubiona we własnym świecie. Niby ma wszystko czego pragnie, dom, rodzinę, szkołę, przyjaciółkę, jednak czegoś brakuje. Brakuje czegoś lub kogoś kto potrafiłby urozmaicić przeżywane tak samo dni, by szara rzeczywistość tej zwykłej- 'niezwykłej' siedemnastoletniej dziewczyny, zmieniła się w bajkę. Udaje się to równie pogubionemu zielonookiemu.- Veronica
  Harry
  Chłopak, który widzi w swoim życiu jeden wielki cudowny sen. Setki fanów, codzienne wywiady, wieczorne randki i ukochany zespół, który dzieli razem z najlepszymi przyjaciółmi. Kto mógłby narzekać? Jednak życie wymaga od nas czasami czegoś więcej. Harry- dziewiętnastoletni członek zespołu One Direction ma podobny problem do tej zagubionej dziewczyny. Brakuje mu w życiu czegoś... Wzajemnie staną się dla siebie tą 'rzeczą' której zabrakło...

  http://letmebeyourreasontosmile.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 12. link: http://kpopgang.blogspot.com/

  opowiadanie: Born from Evil

  Opis:
  Taemin od wielu lat jest przekonany, że nie powinien znajdować się na tym świecie. Z jakiegoś powodu został obdarowany niezwykłym szczęściem, przez które uchodzi cało z wielu wypadków i jego życie jest bezproblemowe. Wiele razy uciekł ze szpon śmierci. Wykorzystuje swój dar, pomagając ludziom, których dotykają prawdziwe nieszczęścia - klątwy. Pewnego dnia zjawia się u niego młoda badaczka, a celem jej badań jest dziewiątka przeklętych przedmiotów. Pomocnikiem Taemina ma być jej brat Minho. Czy i tym razem uda im się wyjść cało z tego, co czeka ich podczas wyznaczonych im zadań?

  Kategoria: Yaoi

  OdpowiedzUsuń
 13. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 14. http://urlittledreams.blogspot.com/ Zapraszam ! zaczynam nowe, kolejne już opowiadanie :D zajrzyjcie i oceńcie sami :**


  - Zejdziesz mi z drogi? Dobrze Ci radzę. - Smukła, rudowłosa kobieta piorunuje wzorkiem Gabrielle, jej długie, delikatne palce coraz bardziej zaciskają się na stalowej rączce noża. Mruży oczy robiąc gwałtowny krok w przód. - Ty! On! Wy wszyscy przynosicie nam tylko hańbę! O d s u ń się !
  Gabrielle pozostaje jednak wciąż w tej samej pozycji. Osłania swym ciałem dobrze wyglądającego mężczyznę, który kurczowo trzyma w drżących ramionach niemowlę. Nerwowo spogląda to na nie, to na niedawno poślubioną, piękną kobietę.
  - Nie chcesz tego zrobić, Charlotte, proszę. - Próbuje załagodzić gniew siostry, jednak ta nie daje jej dokończyć i w jednej sekundzie rusza w kierunku mężczyzny. Gabrielle mimo, iż chciała tego uniknąć, teraz jest zmuszona zablokować ją tak szybko jak tylko może. Czuje mrowienie w koniuszkach palców i szybko napływające przyjemne prądy - ledwo dotyka nimi odsłoniętej skóry wściekłej siostry, a ta pada na ziemię upuszczając przy tym nóż na lśniącą posadzkę.
  W tym samym momencie jednak Gabrielle zostaje zaskoczona przez coś znacznie gorszego. Niestety nie zdąża zareagować ...

  OdpowiedzUsuń
 15. .http://my-story-with-janoskians.blogspot.com/
  .The Janoskians FanFiction

  . FanFiction/ Janoskians

  Pewna rodzina przeprowadza się ze smutnej i szarej Anglii to słonecznej Australli.
  Dosć duże rodzeństwo, dużo rozrywki.
  Dwie siostry chodzą z janoskians do szkoły i sa sąsiadkami The Brooks Brothers.
  Czy wspólne wygłupy i żarty połącza ich czy rozdzielą.
  Muzyka, imprezy, wspólne picie..
  CO z tego wyniknie..
  Przekonajcie się sami.

  OdpowiedzUsuń
 16. http://he-wants-to-be-the-way-i-am.blogspot.com/
  Nie jest to zwykła historia, raczej całkiem co innego .
  On: niezniszczalny,agresywny,bezinteresowny,przepełniony nienawiścią a w jego żyłach płynie krew jedno z dawno umarłego klanu i coś jeszcze .Chłopak nie potrafi nad sobą panować . Ona: z pozorów zwykła dziewczyna , ale czy na pewno? przecież ludzie się zmieniają prawda? staną się '' śmiertelnymi wrogami '' tak mówią prawa. Stanie się jego największą miłością i wrogiem. Czy ma jakieś serce?przecież to bestia. Chcesz wiedzieć wiecej zapraszam na zwiastun : https://www.youtube.com/watch?v=6QlSH_rYz_A

  OdpowiedzUsuń
 17. Http://things-i-can.blogspot.com
  Kategoria - różne
  Mówią, że miłości nie należy szukać. Ponoć ona sama upatruje sobie ofiarę i atakuje w najmniej spodziewanym momencie. Mówią również, że ci, którzy próbują znaleźć ją na siłę wcale nie przyśpieszają procesu, a wręcz przeciwnie - spowalniają go.
  Laila Ryan uważa to za stek bzdur i bierze sprawy w swoje ręce. Okazuje się jednak, że szukanie drugiej połówki nie jest wcale takie proste, zwłaszcza kiedy uczęszcza się do liceum w Beverly Hills.


  (z góry ślicznie dziękuję :3)

  OdpowiedzUsuń
 18. http://dalsze-losy-yumi.blogspot.com/
  Kategoria : różne
  Wyrzeczenia , rozczarowania, smutki - to wielokrotnie skutki miłości.
  Jak poradzi sobie z nimi Yumi?
  A co jeśli los postanowi z niej zadrwić i jej życie będzie serią niefortunnych zdarzeń ?
  Zapraszam do czytania :)

  OdpowiedzUsuń
 19. http://meaningless-iso13.blogspot.com

  Opowieść o utracie nadziei, opowieść o początkach buntu.

  Złość. Smutek. Rozpacz. Strata. Zaintrygowanie. Nadzieja. Przyjaźń. Cierpienie. Tak wiele emocji, tak mało czasu, aby je przeżyć. Lyall Rain – uczestniczka 23 Głodowych Igrzysk – ma dopiero 17 lat i zapewnioną śmierć. Jest zdecydowana, chce tego. Nie pozwoli, aby za jej życia, kolejny raz ktoś bliski cierpiał. Również nie zamierza zabić. Wie, że nie przetrwa, ale nie stanie się mordercą.
  Wszystko to jednak staje pod ogromnym znakiem zapytania. Co zrobi, gdy ktoś kogo kocha jest w niebezpieczeństwie? Czy dziewczyna, pomimo gwałtownego upływu jej ostatnich chwil, zacznie oddychać naprawdę?

  FanFiction książki Igrzyska Śmierci
  Zapraszam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 20. http://historiataylor.blogspot.com/
  kategoria- różne

  Taylor jest zwyczajną nastolatką ze zwyczajnymi problemami. Jednak wszystko ma się zmienić. Zostaje wysłana do szkoły z internatem w której dowie się wielu rzeczy na swój temat i postanowi rozwiązać tajemnice swojej rodziny.

  Zapraszam do czytania

  OdpowiedzUsuń
 21. zycie-nie-zawsze-jest-kolorowe-story.blogspot.com

  kategoria : obyczajowe

  Jeden program. Czy tyle wystarczy żeby ich życie dwóch dziewczyn zmieniło się na dobre? Przyjaźń. Sława. Miłość. Jednak nie zawsze życie jest kolorowe...

  Zachęcam do czytania, mam nadzieję, że się spodoba :)

  OdpowiedzUsuń
 22. Mój blog !!!!! --------------> http://ostatniaprzeprowadzka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 23. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 24. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 25. http://opowiadaniaocodymsimpsonie.blogspot.com/
  http://nietpowyswiatallison.blogspot.com/
  jeśli to nie problem, proszę o udostępnienie. z góry dziękuje.

  OdpowiedzUsuń
 26. www.nie-jestem-normalna.blogspot.com

  Mam 17 lat tak? Chodzę do liceum tak? Jestem normalna tak? NIE! Jeśli bym była, to czemu mdleję co dwa dni? Czemu mam wizje chłopaka o czarnych oczach? Czemu moi biologiczni rodzice się mnie boją?
  Czemu przez tego kolesia świat stanął na głowie?!

  OdpowiedzUsuń
 27. Zapraszamy do nas można tam znalezc opowiadania o różnej tematyce. Narazie początki, ale mamy nadzieje ze się spodoba ;)
  http://owszystkimioniczym-1.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 28. Adres mojego bloga: http://dorcas-meadowes-huncwoci.blogspot.com/
  Mój nick to Dorcas Meadowes
  Moje opowiadanie to fan fiction o Huncwotach oczami Dorcas. Akcja dzieje się w Hogwarcie.
  Treść:
  Nazywam się Dorcas Meadowes i uroczyście przysięgam, że knuję coś niedobrego! Chcesz dowiedzieć się, jak Huncwoci psocili, jak przeżywali pierwsze miłości? Moja opowieść o Hogwarcie w czasach Huncwotów ci w tym pomoże. Wszyscy chyba znamy historię Łapy, Rogacza, Lunatyka i Glizdogona, którzy bezustannie demolowali Hogwart i nie pozwalali nikomu na nudę. Założę się, że chciałbyś poznać ich dokładniej i przeżyć to razem z nimi!

  OdpowiedzUsuń
 29. tytuł: Moje przeżycia, historia Gwen Benson.
  adres: http://love-overcome-even-death.blogspot.com
  opis: Jest to historia o pewnej 17-letniej dziewczynie, która ma wadę serca i przy dużym wysiłku może nawet umrzeć. Pewnego dnia niespodziewanie jej rodzice giną w wypadku samochodowych, a dziewczyna musi się przeprowadzić do znienawidzonej siostry, która parę lat wcześniej uciekła z domu i nie miała z nią kontaktu. Co się stanie gdy przeprowadzi się do siostry i jej męża? Kogo tam spotka? Może się zakocha?
  kategoria: blog One Direction - Harry Styles

  OdpowiedzUsuń
 30. Hej:D zapraszam do siebie i czytania Kronik Równowagi
  Jest to opowiadanie fantasy o dwóch równoległych światach. Zawiera elementy steampunku. Przewijają się wątki miłosne i przygodowe. Mam nadzieję że historia was wciągnie

  http://kroniki-rownowagi.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 31. zapraszam do siebie!
  http://no-rules-in-my-world.blogspot.com/ :)
  opowiadanie o dziewczynie, która po 3 latach przeprowadza się znów do Polski i próbuje się odnaleźć w prywatnym liceum do jakiego zaczyna chodzić. zdobywa przyjaciół i reputację, gdy coś zaczyna się psuć. stare wydarzenia wplatają się w teraźniejszy czas, a Bianca musi sobie poradzić z tym, co zaczyna ją otaczać.
  Kim jesteśmy, gdy odbiorą nam NAS?...

  OdpowiedzUsuń
 32. http://love-fun-soul.blogspot.com/
  Opowiadanie o perypetiach czterech nastolatek, uczących się w Akademii Muzycznej, która (jak się okazuje) skrywa w sobie wiele tajemnic. Kluczem do ich poznania jest posiadanie nazwiska rozpoczynającego się literą "M". Czy Kyra, Janie, Reed i Cassie odnajdą się w miejscu, gdzie po piętach depczą im Hertogowie? Jak zareagują na informację, że wampiry to nie tylko wytwór ludzkiej wyobraźni?

  OdpowiedzUsuń
 33. Zapraszam na mojego bloga. C; http://to-o-czym-nie-wiesz.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 34. Zapraszam do mnie (:
  http://cool-story-bro-xx.blogspot.com/
  Na koncie mam dwie powieści, jedna skończona, druga w trakcie tworzenia:
  *Natalia (powieść zakończona) - obyczajówka, trochę romansidło, dobre dla nastolatek pomiędzy 13-16 rokiem życia :D
  To była moja pierwsza powieść, stwierdzam dziś, że trochę niedopracowana, ale to może tylko moje wrażenie (;
  *Pośród nocnej ciszy - kryminał/horror z wątkiem romantycznym, tutaj zalecam dla każdego 13+
  Enjoy and leave a comment, please!

  OdpowiedzUsuń
 35. http://my-opowiadanko.blogspot.com/
  BLACKMAIL
  Opowiadanie o 17-letniej Rose, która zostaje porwana przez bandytę. Czy uda się jej uwolnić od złego oprawcy, a może już nie powróci do rodziny? Zapraszam..

  OdpowiedzUsuń
 36. To i ja zapraszam w moje skromne progi:)
  http://projekt-butterfly.blogspot.com/

  Książka ogólnie dla czytelników 18+. Zawiera elementy spankingu i soft BDSM (dominacja i uległość) erotyczne opisy, tematykę z kręgu medical, science fiction i paranormal.

  :)

  OdpowiedzUsuń
 37. Zapraszam: iressistible-love.blogspot.com. W rolach głównych Nick Jonas, Barbara Palvin :)

  OdpowiedzUsuń
 38. Zachęcam do poczytania świeżo zaczętego opowiadania: http://joe-wade.blogspot.com/
  Komentarze mile widziane +D

  OdpowiedzUsuń
 39. http://forever-never-end.blogspot.com/ zachęcam do przeczytaia mojego opowiadania :) komentarze mile widziane :)

  OdpowiedzUsuń
 40. Zapraszam do siebie http://your--love-is-my-drug.blogspot.com/?m=1 c:

  OdpowiedzUsuń
 41. http://hackforthsgame.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 42. http://justlovemelikeiloveyou.blogspot.com/
  Nigdy nie sądziłam że skosztuję miłości takiej jak ta,nigdy nie sądziłam że los okaże się tak okrutny i naznaczy moje życie pasmem śmierci.Wiesz jak to jest kogoś stracić..?
  Ja już niestety wiem.

  OdpowiedzUsuń
 43. http://findyourrealsoul.blogspot.com

  '' Everyone has a secret'' opowiada o Sally - na pozór zwykłej dziewczynie, która na pozór prowadzi całkowicie normalne życie, lecz pozory mylą, prawdą ? Posiada bardzo mocny dar, którego potęgi nie jest w pełni świadoma.
  Chcesz poznać życie dziewczyny ? Zagłębić się w tajemnice, które zszokują wszystkich? Przekrocz bramy szkoły razem z Sally i zmierz się z otaczającą dziewczynę tajemnicą przeszłości, a także sekretami ukrytymi daleko w przyszłości.
  Jeśli spodoba sie Wam moja twórczość, proszę o zostawienie komentarza, bo przecież nic tak nei motywuje do pracy jak głos ze strony czytelnika ;*

  OdpowiedzUsuń
 44. Fanfiction ---> Justin Bieber
  http://staystrong-opowiadanie.blogspot.com/

  „Urodziłam się w Nowym Jorku i małe chatki, wieś, czy niewielkie osiedlowe sklepiki nie były dla mnie czymś znajomym. Mieszkając na Manhattanie nie można było zobaczyć tych wszystkich miejsc.
  Powoli opuszczaliśmy sąsiedztwo, a przed nami była jakaś nieciekawa okolica. Pod budynkiem stały prostytutki, pijacy, dillerzy narkotyków i tym podobne typy. Spojrzałam na tatę, a on z widocznym przerażeniem w oczach zatrzymał samochód. Nie zrozumiałam dlaczego to zrobił.
  -Dlaczego sie zatrzymałeś? To chyba nie najlepsza okolica żeby zrobić postój, a poza tym chyba zaraz będziemy na miejscu, prawda? - zapytałam.
  -Wiesz, właściwie to... - rozejrzał się - jesteśmy na miejscu. - spojrzał na mnie.
  -Ona tu mieszka?! - krzyknęłam, trochę głośniej niż zamierzałam.
  Weszliśmy na gore i zapukaliśmy do drzwi. Poczekaliśmy chwilkę nim ukazała się w nich kobieta, moja matka, której nie widziałam od ponad 5 lat.”

  Jedna przypadkowa sytuacja skierowała ich drogi ku sobie, ale czy będą umieli znaleźć wspólny język? Czy Vivienne wytrzyma całe wakacje z matką? I jakie niespodzianki skrywa przed nimi los? Tego dowiecie się czytając STAY STRONG.

  OdpowiedzUsuń
 45. http://azyl-szkarlat.blogspot.com/

  Serdecznie zapraszam do siebie.

  OdpowiedzUsuń
 46. http://ztamtejstronyjeziora.blogspot.com/

  Również zapraszam do siebie :)

  OdpowiedzUsuń
 47. www.fantasymilosc.blogspot.com
  Zielonowłosy chłopak, tajemnicza kartka...
  Jeśli chcesz zostać porwanym w wir fantazji zajrzyj na mojego bloga.

  OdpowiedzUsuń
 48. Miłość z siatkówką w tle: http://nie-zapomne-obiecuje.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 49. http://my-very-hard-love.blogspot.com/
  Poznali się w nietypowych okolicznościach. Ona zbuntowana nastolatka. Wspólna pasja czuli motory zbliży ich do siebie. Jej ojciec nie toleruje go. Zależy mu tylko na pieniądzach. Chce zmusić swoją córkę do ślubu z bogatym chłopakiem Harrym Stylesem. Czy uda mu się to?
  One Direction nie istnieje.

  OdpowiedzUsuń
 50. Nicole jest energiczną dziewczyną z Nowego Jorku, która panicznie boi się dużych przestrzeni. Jej życie przewraca się do góry nogami, kiedy nagle przeprowadza się do małego miasteczka - Aress. Poznaje wielu dziwnych ludzi, popada w złe towarzystwo. Wówczas znów coś się zmienia i jej wrogowie okazują się przyjaciółmi. Dowiaduje się, jak wielkie niebezpieczeństwo grozi całemu Aress, które zdążyła już nieco polubić i postanawia stanąć w jego obronie. Wtedy coś dziwnego zaczyna dziać się z jej ciałem, a ona nie wie już zupełnie, komu może ufać.
  http://allthatmattersxx3.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 51. http://upadla-i-lowcy.blogspot.com
  Nie wyjaśnione morderstwa i porwania. Wszystko za sprawą świata paranormalnego. Rada wysyła Łowców ,aby złapali i zabili osobę odpowiedzialną za całe zamieszanie. Łowcy przyjmują zadanie z łatwością. Wszystkie tropy prowadzą do szkoły ,więc aby znaleźć spawce zapisują sie na zajęcia. W czasie ich pobytu dzieją sie rzeczy nie wyjaśnione jednak sie nie poddają. Po kilku dniach znajdują Upadłą. Aby nie popełnić błędu zaczynają ją obserwować. Po zebraniu dowodów prowadzą ją do rady. Jednak to nie jej szukali.Upadła odwleka swój wyrok śmierci pomagając Łowcą. Między nią ,a jednym z Łowców coś rozkwita. Ma ona jednak więcej sekretów niż mogłoby sie zdawać. Nikt nie wie ,że pomaga im tylko ze względu na zemstę za wydarzenia z przeszłości spowodowane postacią Kierana. Morderstwa ,porwania ,tajemnice przeszłości ,kłamstwa , wojna imiłość.

  OdpowiedzUsuń
 52. Kurcze, to naprawdę świetny pomysł aby zrobić taki spis blogów. Trzeba to promować! Polecam na swoim bogu.
  Ronnie

  catch-up-the-dreams.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 53. "Musisz być na wszystko przygotowany, gdyż życie jest wielką dziwką, mogącą w najmniej oczekiwanym momencie przywalić Ci z prawego sierpowego w twarz." Oto właśnie motto większości istot zamieszkujących naszą piękną, a zarazem niebezpieczną planetę Terronii. Może jest w nim trochę racji, ale tak naprawdę nigdy nie brałam go do serca. Dotychczas uważałam, że jeżeli będę dobra dla innych, oni oraz karma odwdzięczą mi się tym samym. Pfff. O chłopie, w życiu się chyba bardziej nie myliłam. Jednak czego mogłam się spodziewać w świecie, gdzie prawie połowa obywateli może władać jednym z siedmiu żywiołów, ma odlotowe moce oraz w mgnieniu oka potrafi zmienić się z niewinnego osobnika w niebezpieczną bestie? Na szczęście lub raczej nieszczęście oczy otwarli mi nieustająca burza, denerwujący chłopak oraz przeklęte jajko, od którego zaczął się ten cały bałagan. Teraz jedynie czas może pokazać, czy wywalenie na zbity pysk denerwującego małolata byłoby lepszym wyjściem niż użeranie się z bałaganem jakie wprowadził on do mojego życia. Choć muszę przyznać, że nieustający dreszczyk emocji oraz wszechobecny szkarłatny kolor są naprawdę niezłym plusem~. Może wreszcie odkryję prawdziwą mnie pod tą nudną maską codzienności? Czas jedynie to pokaże, a wakzówka tego zegara nieustanie tyka, tyka i tyka.

  http://secriodiorum.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 54. A ja zapraszam na mojego niedawno powstałego bloga PLUFFYS.blogspot.com :) Obecnie jest pisane tylko jedno opowiadanie, ale będzie ich więcej ;)

  "Kim jestem?"
  17-letnią Annie Swift potrącił autobus. Po wypadku dziewczyna nic nie pamięta i na nowo poznaje rodzinę, przyjaciół oraz znajomych. Musi sobie odpowiedzieć na pytanie "Kim jest?" i naprawić swoje błędy.

  OdpowiedzUsuń
 55. Nastya to młoda dziewczyna. Mogłoby się wydawać, że jej teraźniejsze życie to marzenie. Sława, pieniądze, fani, znajomości... Ale czy można czerpać z tego szczęście tak naprawdę nie znając samego siebie?
  http://poznacsiebieopowiadania.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 56. http://ourhause.blogspot.com
  Malia ma dziewiętnaście lat. Pięć lat temu po śmierci jej rodziców zupełnie się załamała. Kiedy jak co dzień wracała z pracy w barze u ciotki, ktoś ją przemienił. Marc. Zniszczył jej życie, ale czy na pewno? Czy odnajdzie się w świecie istot nadprzyrodzonych? Czy sama dowie się czym jest?

  OdpowiedzUsuń
 57. http://cityofbones-fanfiction.blogspot.com/
  One- mocno zżyte ze sobą siostry. Ułożone, z planami na przyszłość,ambicjami.Otoczone gronem wspaniałych kochających przyjaciół.Po stracie ojca razem, razem z mamą przeprowadziły się do skromnego mieszkania w samym centrum wielkiego miasta.

  Oni- Dwaj obcy sobie ludzie. Obaj z kryminalną przeszłością. Obaj chcą zacząć wszystko od nowa. Właśnie dostali czystą kartę, czy wykorzystają ją jak należy ? Jak na siebie trafili ? Są współlokatorami, w nowym, luksusowym apartamencie w NY.

  Co ich połączyło ?


  Jak to wszystko się potoczy ?

  Czy wszyscy wyjdą z tego żywi ?

  Miłość,Ból,tajemnice,wybory które na zawsze zmienią ich życie...

  OdpowiedzUsuń
 58. http://milionslowoniczym.blogspot.com/
  Lubisz seriale? A czy lubisz je CZYTAĆ? :D
  W końcu się przełamałam i wyjęłam z szuflady dwie historie:
  1. Dzisiaj premiera pierwszego odcinka "Syndromu Paryskiego". Opowieść o świeżo upieczonym psychiatrze, który staje przed ciekawym przypadkiem chorego Huberta Christensena. Czy jest on chory, czy to może jego otoczenie sprawia że jest obłąkany? ... Okaże się, że cała sprawa obróci życie Michaela o 180 stopni...
  2. "Zepsuta" już w przyszłym tygodniu nadejdzie by opowiedzieć Ci jak bardzo sie mylisz, że bycie samotnym to smętna ułuda! Jest zła, bardzo zła, a do tego samotna... Pewnego dnia poznaje Scotta, który ma odmienić jej życie... LECZ TO NIE KOLEJNA KOMEDIA ROMANTYCZNA! To komediodramat i parodia niedojrzałej dziewczyny, która mimo iz jest dorosła, zachowuje się jakby miała 15 lat! Brzydkie żarty, dwuznaczne skojarzenia i wieczny dramat jedynej kobiety w męskim gronie.
  TEASER:
  "Idę właśnie na rurki. Ściągam zbędne dresy, w tle rumoru ze strony młodzieńczej durnoty. Starsi mają to gdzieś, bo i tak widzą mnie w taki sposób dzień w dzień, więc czym tu się podniecac. Włażenie na rurki jest tak wyczerpujące, że wiele osób mówi, że chciałoby się i bieliznę zdjąc i włosy ogolic na łyso, aby wyparowac pot, którego litry spływają po każdym, kto spróbuje wejść chociaż do połowy. Oczywiście nie będę jak jakaś ‘malyna’ z burdelu za wsią.
  - E, kurde, bo jak wam po pustych łepetynach strzelę, to echo rozdupczy Czarnobyl jeszcze raz! – wydarłam się, ze stosownym wymachem ręką.
  Odbiło się śmiechem.
  - Kuuurrrr… JAK WIDZĘ ELEWA TO KREW MNIE ZALEWA! Co wy jesteście, nocne Buenos Aires, że nie możecie spac?! Jak macie tak się trenowac, w suszeniu zębów, to ja wam chętnie załatwię jakąś robotę! W kiblu powiedzmy! – tupnęłam nogą.
  I ostatnie zdanie wryło się rzeczonym elewom i kadetom w półmózg. Mój plutonik, wraz z innymi, chichrając się, wyszli na dziedziniec, na kiepa. Wtem odezwał się Wenom, barytonem:
  - …Na Sali wielkiej i błyszczącej tak jak nocne Buenos Aires…
  - KTÓRE NIE CHCE SPAĆ! – dokończyła reszta."

  OdpowiedzUsuń
 59. http://neytir.blogspot.com/
  Tego dnia jej życie zmieniło się nie do poznania, straciła to co cenne......
  jeśli lubicie ciekawe opowiadania z nutką kryminalną, fantastyczną i ...nie wiem jeszcze jaką zapraszam na mojego bloga:D

  OdpowiedzUsuń
 60. link: http://psychopathic-fanfiction.blogspot.com/

  krótki opis: Leila przeżywa wypadek samochodowy, po którym traci całkowicie pamięć. Jedyne co pamięta, to sen, który miała w karetce wiozącej ją do szpitala. Każdy lekarz uważa dziewczynę za przypadek, którego nie da się wyjaśnić, ponieważ przy tym, co się stało powinna być martwa. Co ciekawsze, jej sen z karetki również robi wrażenie, ponieważ, jak się okazuje, po części był prawdziwy.

  Opowiadanie zawiera rzeczy nadnaturalne, niewyjaśnione i brutalne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fanfiction -> 5SOS
   Dział: Fantastyka/ Horror

   Usuń
 61. Fanfiction Sherlock zapraszam:
  nieobecnoscpewnosci.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 62. Mój blog: opowiadanie o 1D:
  http://onedirectioninmyworld.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 63. Ciekawy thiller o porwaniu ;)
  http://mystery-of-puppeteer.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 64. http://niewolnicazaswiatow.blogspot.com/
  Fantastyka
  Opis: Raven wraz z pełnoletnością traci młodość i staje na progu dorosłości.Jej rodzice opuszczają Polskę zostawiając jej tylko psa. Lecz jej przyszłość stoi znakiem zapytania. Dowiaduje się o swoich piekielnych krewnych i swoich dawnych wcieleniach.Wyrusza w pogoń za przeznaczenie i przy okazji poznaje swoje piekielne odbicie...

  OdpowiedzUsuń
 65. Nastolatka, która musi wybrać między dobrem, a złem.To trudne zadanie zostało jej polecone przez Bogów. Niestety dziewczyna jeszcze nie wiem kim jest. Dopiero po śmierci rodziców odkryje swoje prawdziwe pochodzenie. Czy Holy podejmie dobrą decyzję? Dalsze losy świata aniołów zależą tylko od niej. http://paulinanadzwyczajna.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 66. http://kasadmor.blogspot.com
  To mój blog, na którym piszę opowiadania. Niedawno zaczęłam. Jest o dziewczynie, której umiera matka. Postanawia znaleźć mordercę. Po drodze dowiaduje się rzeczy, które wywracają jej świat do góry nogami. Okazuje się, że ziemia to tylko jeden ze światów, a ona nie jest zwykłą dziewczyną. Czy uda jej się pomścić matkę i wypełnić swoje przeznaczenie?

  OdpowiedzUsuń
 67. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 68. http://stay-in-my-life-if-you-dare.blogspot.com/
  Kategoria: Fan fiction-->Janoskians
  Natalie to zwykła dziewczyna,kochająca rysować i fotografować każdą chwilę.Nie potrafi jednak poradzić sobie z przeciwnościami losu.Postanawia zrobić coś,co na zawsze odmieni życie jej bliskich,a ją uwolni od wszelkich kłopotów.Ktoś jednak zmienia jej plany,ratując ją.Zaprzyjaźniają się,co zmienia całe jej życie.Poznaje jego przyjaciół i zakochuje się w jednym z nich.Uważa,że nic nie może zniszczyć ich szczęścia.Niestety przyłapuje go na zdradzie.Załamuje się,a z pomocą znów przychodzi Luke.Jak potoczą się dalsze losy tej dwójki?Tego dowiecie się tylko na Stay in my life if you dare.

  OdpowiedzUsuń
 69. moje-opowiadanie-mnjw.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 70. http://battle-harry-styles-blog-fanfaiction.blogspot.com/?m=1

  Kategoria - One Direction Fanfiction
  Nietypowa historia o dwoch gangach. Ich zycie polaga na krzyżowaniu planów przeciwnika jednak jak długo? Pojawi się ktoś to zmini ich całkowicie. Najgorsi wrogowie, a może najwieksza miłość?
  Połączą się ze sobą, aby niszczyć ich wspólnego przeciwnika? Tutaj nie bedzie pięknej miłości i idealnego życia jak z bajki.
  Jestem Hiley, a ja Selena przyłączysz się?

  Zwiastun - https://m.youtube.com/watch?v=xgZsU4BTlKA


  Ps. Mam wielką nadzieje że udostępnicie mojego bloga c; pozdrawiam i proszę o jakieś informacje.

  OdpowiedzUsuń
 71. http://imaginy-1dbyme.blogspot.com

  Kategoria: 1d fanfiction
  Jeden błąd... Jedna, nieprzemyślana decyzja... Jeden podpisany zbyt szybko dokument... Stał się wyrokiem na całe lata.
  Ta sytuacja powinna być zupełnie normalna i właśnie taka wyda się każdemu, kto patrzy na nią z boku. Ale co odkryjesz, kiedy spojrzysz bliżej? Kiedy jesteś w centrum zawiłej historii, a znienawidzona przeszłość co dnia depcze ci po piętach i nie daje o sobie zapomnieć?
  Tak, to powinna być normalna sytuacja. Chłopak i dziewczyna, którzy starają się lepiej poznać. On jest nią zafascynowany od pierwszego spotkania, które samo w sobie było dość nietypowe. Podejrzewa, że dziewczyna skrywa pewien sekret. Ona także chce się do niego zbliżyć, ale ciągle coś ją powstrzymuje. Wciąż musi uciekać.
  Oboje chcą, tak jak każdy, po prostu być szczęśliwi. Ale co jeśli w życiu Alex nie ma miejsca na szczęście? Jeśli szybko rozwijająca się znajomość z chłopakiem o szmaragdowych oczach... może być największym zagrożeniem dla nich obojga?

  Zapraszam na mojego bloga :)

  OdpowiedzUsuń
 72. Blog: http://nocna-magia.blogspot.com/
  Tytuł: Magia Nocy
  Autorka: иєχт qυєѕтισи
  Kategoria: Fantasty
  Opis: 16-letnia Roxan jest uczennicą szkoły mającej na celu szkolić zarówno chłopaków jak i dziewczyny na przyszłych łowców wampirów. Roxan zostaje zaproszona na zawarcie paktu pokojowego z jednym z najstarszych wampirzych rodów, przez swojego przyjaciela Nicholasa.
  Czy Roxan zdoła oprzeć się przystojnemu wampirowi? Czy uratuje szkołę przed rozszerzającą się chorobą? Czy stawi czoło krwiożerczym wampirom?

  OdpowiedzUsuń
 73. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 74. Tytuł: Ból
  Adres: http://historia-bolu.blogspot.com/
  Opis: Asuna mała 9 lat, gdy jej życie zmieniło się o 180 stopni. Jej rodzice zginęli w wypadku, a opiekę nad nią przeją 19 - letni brat. Jednak niestety, dla Rina było to za duże obciążenie i tu zaczęły się ich kłopoty. Brakowało pieniędzy, przez co Asuna, w wieku 14 lat, musiała zacząć na siebie "zarabiać". Jednak jej psychika nie mogła już tego wytrzymać i dziewczyna popadła w depresję. Nie miała przyjaciół i zaczęła się samo-okaleczać. Jednak przypadkowe spotkanie pewnego chłopaka przywróciło jej chęć do życia. Tym chłopakiem był Eren - świeżo upieczony licealista, który przeniósł się do Seirei po śmierci babci. Zamieszkał ona wraz z rodzicami w odziedziczonym po babci domu. Obdarzył on Asune uczuciem, którego nie znała już od 7 lat - obdarzył ją miłością. Ale czy dzięki temu, ocierająca się o śmierć dziewczyna zdoła stawić czoła swoim problemom?
  Kategoria: Romans

  OdpowiedzUsuń
 75. Tytuł : Dear Diary.
  Adres : http://my-fatty-world.blogspot.com
  Opis: opowiada o siedemnastoletniej Alice z pewną przeszłością,z którą za wszelką cene stara się walczyć.Jednak pewne wydarzenia,krzyżują jej plany,a życie ulega zmianie o 180 stopni.Alice już nie jest pewną siebie i własnych poglądów dziewczyną.Jak długo da radę wytrzymać w takim świecie? Czy sobie poradzi ?

  OdpowiedzUsuń
 76. http://nadziewiatympietrze.blogspot.com/
  Kategoria: fantasy
  Kiedy epidemia opanowała świat, większość miast zaczęło odcinać się chorych. Akcja zaczyna się w zamku, którego mieszkańcy po latach zamknięcia przyjęli średniowieczny charakter życia. Pewnego razu świat Korneli wywraca się do góry nogami, gdy na jej balkonie pojawia się smok. Swoja obecnością wywołuje spore zamieszaniem, w którym Kornelia dowiaduje się o kłamstwach powtarzanych na zamku. Czy 18-letnia dziewczyna spełni swoje marzenie wyprawy poza mury zamku? Jaką rolę w jej życiu odegra smok? Zaciekawiłam Cię? Zapraszam do magicznego światła, którego rzeczywistość tworzona jest na dziewiątym piętrze.

  OdpowiedzUsuń
 77. http://drunkonloveeeee.blogspot.com/
  romans
  Drunk on Loveeeee
  Maddy ma 14 lat. W swojej szkole nie jest najbardziej lubianą dziewczyną. Pewnego dnia, gdy zostaje zaproszona na imprezę sylwestrową, jej życie obraca się w zawrotnym tempie. Zakochuje się w Liamie, który wykorzystuje jej zaufanie i ją samą... Mimo, że Maddy ma u boku swoją przyjaciółkę, która zawsze ją wspiera, nie potrafi poradzić sobie z myślą, że ktoś kogo kochała chciał tylko jednego. Pół roku później poznaje chłopaka, któremu wyznaje swoją przeszłość. Czy nowo poznany chłopak pomoże jej zapomnieć o dawnym związku?

  OdpowiedzUsuń
 78. ADRES: http://cornelia-story.blogspot.com
  KATEGORIA: romans
  RECENZJA: Ojciec Cornelii miał tajemnice. Dużo tajemnic. A teraz nie żyje, bydlak jeden. I nawet zza grobu próbuje mącić, chociaż już wystarczająco namieszał. Oj, namieszał... Jak ze zwykłej dziewczyny uczynić Kopciuszka i to bez czarodziejskiej różdżki oraz czy prawdziwych facetów już nie ma przeczytacie na http://cornelia-story.blogspot.com - historia z pozoru zwykłej nastolatki, jak Ty czy ja. Zapraszam!

  OdpowiedzUsuń
 79. Świat, którego sobie nigdy nie wyobrażałeś i dziewczyna, która pokaże ci magię ukrytą w korzeniach drzew...Wilczoskóra
  http://wilczoskora.blogspot.com/
  Zapraszam wszystkich serdecznie :) Zwłaszcza autorkę tego bloga :) Jeśli znajdziesz chwile, to przeczytaj i stwierdź, czy jest godzien dodania do twojej listy :)

  OdpowiedzUsuń
 80. http://5sos-luke-szukajac-milosci.blogspot.com/?m=1
  Opowiadanie , głowni bohaterzy : Luke Hemmigs i Barbara Palvin jako Alyson West.
  Alyson po 10 latach wraca do rodzinnej miejscowosi , gdzie zaczynają przytrafiac się jej dziwne zdarzenia. Czy allie dowie się prawdy o sobie. Jaką role odegra arogancki i niebezpieczny Luke Hemmings ?

  OdpowiedzUsuń
 81. Adres: my-secret-wrls-anastazja.blospot.com
  Tytuł: Łowczyni
  Opis: Anastazja nigdy nie miała normalnego, zwykłego życia. Od dziecka bowiem ćwiczyła i trenowała różne sztuki walki, aby w przyszłości stać się łowcą wampirów. Gdy jej brat zostaje porwany, ta postanawia go odnaleźć. Jak potoczy się historia dziewczyny? Czy zwycięstwo dobra nad złem zawsze jest możliwe?

  OdpowiedzUsuń
 82. Zapraszam na bloga, którego prowadzę wraz z koleżanką. Piszemy na nim opowiadania z Shingeki no Kyojin, Fairy Tail i wiele, wiele więcej ^^.
  http://opowiadaniatenczofe.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 83. http://oursillystory.blogspot.com/

  OUR SILLY STORY

  Dziewięć młodych osób spotyka się na obozie terapeutycznym.

  Każdy ma swoja historię.

  Każdy jest inny.

  Co ich połączyło ?

  Strach ?

  Samotność ?

  Czy Thea da sobie radę po śmierci ojca ?

  Noel pokona nałóg ?

  Sebastian wyzna prawdę swoim najbliższym ?

  Trwa walka o wolność i czystość umysłów.


  Zgadnij kto wygra ...

  OdpowiedzUsuń
 84. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 85. http://wellington-by-night.blogspot.co.nz/
  opowiadanie osadzone w realiach Świata Mroku: Artur od dawna walczy z dziwną chorobą: miewa ataki agresji, bóle mięśni i momenty gdy niezwykle silnie odczuwa wszelakie zapachy. Nie wie, że tak naprawdę jest Garou, istotą zwaną przez ludzi wilkołakiem, a tajemnica jego pochodzenia sięga początków II wojny światowej...

  Kategoria: Horror, gotyk

  OdpowiedzUsuń
 86. Adres : http://milosc-nas-rozdzieli.blogspot.com/
  Tytuł : Miłość nas rozdzieli
  Zwiastun : https://www.youtube.com/watch?v=nVYRm7BJO9A
  Główni Bohaterowie : Lily Collins, Justin Bieber
  Kategoria : Psychologiczny, Dramat, Romans
  Opis: Natalie od kilku lat zmaga się z zaburzeniami depresyjnymi. Jak to się stało, że nikt nigdy tego nie zauważył? Dziewczyna jest mistrzynią jeśli chodzi o ukrywanie uczuć. Kiedy myśli o odebraniu sobie życia nie dają jej spokoju i wszystko wskazuje na to, że Natalie się podda w jej życiu pojawia się Casper. Połączy ich wielka miłość. Los jednak nie jest po ich stronie. Casper jest chory na raka. Życie obojga zamienia się w koszmar.

  OdpowiedzUsuń
 87. http://xzaczytanax.blogspot.com/
  Tytuł: (Nie) przypadek.

  Opis: Spotkanie dwojga młodych ludzi, które nie jest przypadkiem. W wyniku katastrofy lądują na bezludnej wyspie.
  Czy ktoś stanie im na drodze?
  Czy miłość przetrwa wszystko?
  Jakie będą dalsze losy bohaterów?
  Jeżeli chcesz się przekonać zapraszam Cię do śledzenia historii Any i Jamesa.

  OdpowiedzUsuń
 88. mojahistoriapercabeth-lili.blogspot.com

  Moja Hostoria-PERCABETH

  Co jeśli fata postanowiłyby zapoznać nas z przyszłością Perciego Jacksona i Annabeth Chase? Co gdyby tą historie napisała jakaś nastolatka/heroska, z drobną pomocą Afrodyty?
  Nie zawsze wszystko idzie po twojej myśli. Potwory ,tytani ,giganci- narobiłeś sobie wielu wrogów, którzy tylko czekają na odpowiedni moment i całe twoje życie może runąć....
  Czy da się temu zaradzić?

  Serdecznie zapraszam na bloga
  Lili-autorka

  OdpowiedzUsuń
 89. http://niezlomna.blogspot.com/

  Moje opowiadanie jest o Anastazji, która właśnie zaczęła studia. Pracuje w antykwariacie i wbrew pozorom nie jest to nudne zajęcie, jej szefowa fascynuje się magią i próbuje wciągnąć w to Anastazje.
  Oczywiście jest też wątek miłosny a dokładniej miłość na odległość, żeby było ciekawiej w życiu Anastazji pojawia się tajemniczy Marcus, który ma talent do pakowania innych w kłopoty.

  Jak potoczą się przygody Anastazji? Nie dowiecie się jeżeli nie zaczniecie czytać mojego bloga :-)

  Na tą chwilę dodałam dopiero dwa rozdziały, ale i tak zapraszam wszystkich do czytania.
  O rozdziałach powiadamiam na: http://flaker.pl/kreskowa

  OdpowiedzUsuń
 90. Uciekam słysząc za sobą kroki, nie wiem gdzie biegnę, tylko chcę być wolna. Nie mam przyszłości, chcę ją spróbować na nowo zbudować, ale jak? Życie jest kwestią wyboru a ja mam ich zbyt wiele Co wybrać by nie żałować? Co wybieram?

  http://kickinit-pamietnik-kim.blogspot.com/

  Zapraszam :*

  OdpowiedzUsuń
 91. Fabuła opiera się na losach nastoletniej Anastazji, która jako dziewiętnastolatka wkraczająca w dorosłe życie i także księżniczka jest zmuszona objąć tron w swoim świecie. Na drodze do pisanej jej władzy napotyka ona niekończącą się liczbę problemów, które po kolei zniechęcają młodą dziewczynę do objęcia pozycji Królowej. Lecz zawsze po czasie zła nadchodzi czas dobra. Czy odmienne losy dziewczyny sprawią, że ta stanie się silniejsza czy podda się oddając los swój i swojej rodziny w niepewne ręce ? Czy pierwsza miłość będzie dla niej wybawieniem czy zniszczeniem ? Tego dowiesz sie jedynie zagłębiając w tę historię.

  http://www.ksiezniczka-anstazja.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 92. Free Your Mind.

  http://free-your-mind-mm.blogspot.com

  Anime/Yuri/Yaoi

  Zbiór opowiadań o tematyce homoerotycznej opisującej miłość pomiędzy mężczyznami (yaoi).

  OdpowiedzUsuń
 93. Zapraszam do mnie na http://niemozliwezycie.blogspot.com c;

  OdpowiedzUsuń
 94. Hej, chciałabym zgłosić swoje fanfiction z Harry'm Styles'em, które nie jest zbyt sławne.
  Opowiada ono o 16-latce,która po przeprowadzce do Londynu spotyka członka boysbandu i po czasie stają się przyjaciółmi, ale....czy to na pewno tylko przyjaźń?
  Zapraszam.xx ♥
  http://special-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 95. http://zaplatana-w-zyciu-shadow-queen.blogspot.com/

  Charlotte. Wrażliwa dziewczyna. Jej życie jest przepełnione bólem. Pragnie śmierci. Obwinia się za śmierć siostry- Chantal. Rodzice wysyłają ją do Szkocji. Edynburg- wiecznie wietrzne miasto+ Charlotte= mnóstwo czasu na przemyślenia, stare pamiętniki dziadka, rodzinna tajemnica, śmierć i ON.

  OdpowiedzUsuń
 96. Chciałam zgłosić bloga fanfiction. www.w-popiolach-igrzysk.blogspot.com

  Podczas odbudowy powojennego państwa Panem i próby podniesienia standardów życia w dystryktach, nikt nie zwraca uwagi na obronę miasta przed potencjalnymi buntownikami. Fakt ten wykorzystuje zamieszkały w Kapitolu Aldous Pullman - najlepszy przyjaciel zmarłego prezydenta Snowa, który po cichu doprowadza do pojmania Kosogłosa - Katniss Everdeen. Wraz z ogromną grupą rewolucjonistów, pragnących powrotu do starego ładu, dąży do kolejnego ataku. Kiedy udaje mu się zapanować nad Kapitolem, mieszkańcy dystryktów poddają się, tracąc wiarę w zwycięstwo bez przywódcy. Miejscowe zamieszki natychmiastowo zostają przerwane przez Strażników Pokoju. Aldous Pullman zamierza pomścić śmierć przyjaciela i objąć władzę nad całym Panem. Wkrótce ogłasza siedemdziesiąte szóste Głodowe Igrzyska.

  OdpowiedzUsuń
 97. http://i-cant-love-them-both.blogspot.com/
  Moje opowiadanie jest o dziewczynie Melanie Horan . Nie chcę was przynudzać opisem , po prostu sami zerknijcie , mam już parę rozdziałów . Jeśli się wam spodoba to fajnie i zachęcam do komentowania i czytania dalszych rozdziałów , a jeśli nie to trudno , zachęcam do opinii :)

  OdpowiedzUsuń
 98. http://kruczedrzewo.blogspot.com/
  Zapraszam na mój blog, piszę opowiadania z pogranicza creepepasty i fantastyki.
  Zachęcam do odwiedzenia i komentowania :)
  Na razie niewiele opowiadań ale myślę ,że niedługo dojdą kolejne.

  OdpowiedzUsuń
 99. Zapraszam do mnie ;)
  http://niemozliwezycie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 100. http://againsttheyou.blogspot.com/
  Kate raz po raz jest raniona przez wszystkich wokół. Znajomym zawsze potrafiła wybaczyć ale nie Nickowi. Jednak mimo to nie mogła o nim zapomnieć. Czy ma to związek z jego dziwnymi zachowaniami? Czy uda jej się rozwiązać tajemnice krążące dookoła niego? Czy zdoła odkryć jego prawdziwą naturę, a jeśli tak to czy uda jej się ją zaakceptować? Czy poradzi sobie z tym?
  zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 101. mroczna-wojowniczka.blogspot.com
  Opis opowiadania znajdziecie w zakładce "Adnotacja"
  Dziękuję za uwagę ;)

  OdpowiedzUsuń
 102. http://rainydarknesswiththebookodshadow.blogspot.com/
  Zapraszam . :)

  OdpowiedzUsuń
 103. http://agoddaytodiehard.blogspot.com/
  Fanfiction,The Walking Dead

  OdpowiedzUsuń
 104. http://painful-smile.blogspot.com/
  Tytuł: Zaklęta w kartkach

  OdpowiedzUsuń
 105. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 106. Co prawda dopiero zaczynam, ale zaproszę do mnie. Oczywiście wszelka krytyka/porady itd. mile widziane ^^
  Tytuł: Szpony Sprawiedliwości
  Link: http://szponysprawiedliwosci.blogspot.com/
  Opis: Nikiru jest dość specyficznym chłopakiem. Historia rozpoczyna się, gdy jest on ... trupem, lecz dostaje szansę naprawić dawne błędy i zatrzymać koszmar, który zaciążył na całym królestwie. Po spaleniu jego wioski przez kilka lat podróżuje razem ze starszą od siebie o 3 lata dziewczyną, która podobnie jak on przetrwała atak na ich dom. Gdy nastolatka kończy przekazywać chłopakowi swoją wiedzę i uznaje, że Nikiru jest już gotowy razem wstępują do wojska, by zmienić pogrążone w ciemności królestwo. Czy im się to uda? Czy może ktoś z góry ustalił ich los? Czy dadzą radę sprostać swojemu przeznaczeniu? A może coś im w tym przeszkodzi?
  Tagi: Fantasy, Nutka romansu, magia, wojenne

  (Musiałem usunąć poprzedni komentarz, ponieważ blogspot oszalał i były jakieś chińskie znaki >.<)

  OdpowiedzUsuń
 107. Opowiadanie dopiero się rozwija, a ja jestem początkująca, jeżeli chodzi o pisanie. Jednak mimo wszystko zapraszam wszystkich chętnych do przeczytania ^,^
  Tytuł: Seacula Mortis
  Link: http://nadziejakrwawi.blogspot.com/
  Opis: Świat przesiąknięty ciemnością i strachem. Miejsce gdzie na każdym kroku czai się śmierć, a ból i cierpienie nie znają granic. Tu nie ma miejsca na litość czy współczucie. Jeżeli opuścisz gardę, pożrą Cię żywcem. Dosłownie. Brzmi jak utarty schemat, prawda? Cóż, wejdź i przekonaj się sam.
  Tagi: Horror, przygodowe, crime thriller, lekki dramat, możliwy angst

  OdpowiedzUsuń
 108. Dopiero zaczynam ale zapraszam do mnie:
  Czarny pies śmierci
  http://shinokuroiinu.blogspot.com/
  Opis: Młody czarny pies. Zwiastun śmierci i wszystkiego co złe ma zostać królem? Nigdy! Ale czy aby na pewno?
  Tagi:Horror (dopiero będzie),Lekka komedia,Nadprzyrodzone, Fantasty
  Jeśli lubicie gry,Straszne historie,Macie pytania co do blogów,Pamiętniki. Gdy wyświetlicie mój profil będą też te więc dla każdego coś dobrego.

  OdpowiedzUsuń
 109. Witam - dopiero zaczynam ale zapraszam
  Tytuł "Little Black"
  http://little-blackies.blogspot.com/
  Opis : Życie nie oszczędzało Igi - 24-letniej doktorantki wydziału chemii UJ , kiedy miała 6 lat zmarła jej mama a tato wyjechał za granicę . Gdy skończyła studia dowiedziała ,że ma raka . Dzielnie jednak z nim walczy i szuka swojego miejsca - ot proza życia

  Tagi : Komedia romantyczna

  OdpowiedzUsuń
 110. http://re4ction.blogspot.com/
  TYTUŁ:"Hey, I just..."
  AUTOR: Aoyagi S/Amelie Marmouget
  TAGI: Fantastyka - fantasy
  OPIS: Czy miałeś kiedyś tak rzeczywisty sen, że po przebudzeniu się nie mogłeś zmierzyć się z rzeczywistością, która Cię otacza? Amelie to 17 latka pochodząca z Francji. Mieszka ona w Long Beach w stanie California. Ma przyjaciół i wrogów. Żyje jak każdy z nas. Do pewnego czady, gdy jej rzeczywistość ulega zwątpieniu. Gdy sen staje się bardziej realny od codzienności.

  OdpowiedzUsuń
 111. Fanfiction o Niallu --> http://bolesna-gra-niallfanfiction.blogspot.com
  Tytuł: To dla twojego dobra!
  Opis: 17-letnia Sophie postanawia odzyskać swojego najlepszego przyjaciela z czasów dzieciństwa, w którym była zakochana. Niestety Niall zmienił się i nie poznaje Sophie, która również bardzo się zmieniła. Zadanie staje się trudniejsze niż myślała. Udając siostrę Harrego postanawia zbliżyć się do Nialla.

  OdpowiedzUsuń
 112. https://www.natchniona-slowami.blogspot.com

  Kochasz opowiadania z nutką romantyzmu i czegoś, co się nieubłagalnie zbliża i jak na złość nie nadchodzi? Główna bohaterka jest nastolatką, jak każda. Ma problemy, przyjaciół.. Ale jej problemy są inne. Co zrobisz, gdy Twój chłopak podda się rodzicom i cię opuści a Ty dowiesz się o czymś co zmieni Twoje życie??
  Czujesz zaciekawienie? Koniecznie przeczytaj tą historię. Może się wydaje banalna jak wszystkie, ale taka nie jest... :)

  OdpowiedzUsuń
 113. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 114. Dopiero niedawno utworzyłam bloga. Opowiada o zaginionej Ani oraz o Lilianie, która dziwnym trafem jest do niej bardzo podobna. Zapraszam do czytania
  http://1zaginiona.blogspot.com/

  Laura :)

  OdpowiedzUsuń
 115. Blog o zespole One Direction

  " Historia nie jakiej Tori Cullen jej życie jest spokojne do czasu ?? Gdy spotyka chłopaka której jest dla niej nie miły zaczyna go nienawidzić za to co robi , on denerwuje ja sama swoja osoba . Niall Horan pomaga mu w ucieczce przed policja chłopak spotyka dziewczynę o pięknych brązowych oczach zakochuje sie w niej ona również . Tori pomału zaczyna coś czuć do chłopaka którego kilka dni temu nienawidziła , kuzyn Niall jak i on sam maja plan by wydostać Harrego z tego bagna . Czy jak chłopaki poznają Tori i Sue ich życie nabierze szczęścia i kłopoty mina ?? Czy może będzie na odwrót i będzie ich dwa razy więcej ?? "

  ----> http://oblivionharryfanfiction69.blogspot.fr/

  OdpowiedzUsuń
 116. Zapraszam do mnie :) --> http://cherryimagination.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 117. thecave2015.blogspot.com
  Fantasy. Historia ludzi, którzy wbrew swojej woli zostają rzuceni w wir wydarzeń w świecie, którym zawładnęła wojna i brudna polityka. Dowiadują się, że nikt nie trafia nigdzie przypadkowo i każdy ma za sobą przeszłość. Czy w świecie, w którym los milionów zależy od decyzji wielkich, z których każdy ma w szafie swoje trupy, jest jeszcze miejsce na ideały?
  Zapraszam do czytania, szczególnie autorów opowiadań i zostawianie linka do swoich blogów.

  OdpowiedzUsuń
 118. http://mojeperspektywy.blogspot.com
  dopiero zaczynam, pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 119. http://sometimeshumanscanbeyourpainkillers.blogspot.co.uk/
  mam nadzieję ze wam się spodoba, piszemy o dwóch dziewczynach jednej cichej i jednaj zwariowanej. Mam nadzieje ze wam sie spodoba <3

  OdpowiedzUsuń
 120. Autor: _PandaPie_
  Adres: http://56igrzyskaglodowe.blogspot.com/
  Tytuł: 56 Igrzyska Głodowe
  Kategoria: FanFiction - Igrzyska Śmierci
  Krótki opis: Rosalie Shy zostaje wybrana na trybuta w 56 Edycji Igrzysk Głodowych. Musi przezwyciężyć swój strach. Czy jest to możliwe w świecie pełnym bezwzględności? W świecie w którym ludzie giną za nieszkodliwe wpadki?

  Status: Trwające

  OdpowiedzUsuń
 121. Dopiero zaczynam,ale zapraszam :)
  http://simply-life-agata-opowiadanie-1d.blogspot.com/
  Kategoria:One Directions
  opis:.Życie 17-letniej Ali Shirley wywraca się do góry nogami,kiedy w wypadku samochodowym umiera jej siostra i rodzice.Ona jedyna przeżyła.Ktoś zepchnął ich z urwiska,usiłował zabić.Po części mu się udało.Ali ma w nocy koszmary.Pewnej nocy ktoś ją odwiedza i informuje ją o niebezpieczeństwie jakie ją czeka.Jej rodzice ukrywali przed nią przeszłość.Dowiaduje się,że jest księżniczką.Czy zasiądzie na tronie?Czy w ogóle wróci do akademii?Tylko tam może być bezpieczna.

  OdpowiedzUsuń
 122. Proszę, dodajcie mnie do tej listy.
  Kategoria fantasy.
  Czy masz odwagę czytać opowiadania dziewczyny zbyt młodej, żeby pisać? Dziewczyny, która postanowiła nauczyć się kunsztu wielkich Pisarzy? Z jednej strony myślisz: gniot. Ale podświadomość podpowiada ci, że możesz się mylić. Że będziesz miał co czytać. I, że Wstęga Deszczu cię nie zawiedzie.Wpisujesz w wyszukiwarce: pisarskatworczoscwstegideszczu.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 123. Hej szukam opowiadania o piłkarzach (mianowicie RobinVan Persie i Wojciech Szczęsny) oraz dziewczynie Małgorzacie Mar Sarnowskiej ( nie jestem pewna nazwiska). W opowiadaniu chodziło mniej więcej o to że Mar przyjechała do Londynu po czym założyła się ze Szczęsnym że wyciągnie z van Persiego powód odejścia z Arsenalu i później toczą się dalsze perypetie bohaterów . Bardzo proszę jeżeli któraś z Was zna autorkę tytuł lub mogła by podesłać linka do opowiadania byłabym MEGA wdzięczna :)

  OdpowiedzUsuń
 124. Witam,
  Chciałabym dodać swój blog do tej listy. kategoria fantasy.
  http://wtajemniczenipoczatekkonca.blogspot.com/
  Opis:
  Ona i on. Mają po 17 lat. Są Wtajemniczeni. Muszą działać razem. Tylko tak mogą uratować ten świat przed samozagładą. Ale czy się spotkają? Jak trafią na siebie? I czy zechcą ze sobą współpracować? On może czytać w myślach i przekazywać jej informacje o niewłaściwych decyzjach, podjętych przez ludzi z jego otocznia, a ona może te decyzje zmieniać. Jednak mogą się porozumiewać tylko w dosyć nietypowy sposób. Jaki? Dowiecie się jak będziecie uważnie czytać :) Czy uda im się zapobiec końcowi...?

  OdpowiedzUsuń
 125. Hej! Można dołączyć?:) Kategoria:obyczajowy, myślę, że tutaj zaliczy się do różne;)
  http://loveeorfriendship.blogspot.com/
  Trójka przyjaciół wiedzie spokojne życie. Jednak nic nie może trwać wiecznie. W ich życie wtargnie osoba, która zostawi nieodwracalne zmiany. Ich przyjaźń zostanie wystawiona na ciężką próbę. Łzy, kłótnie - codzienność. Miłość, która może zniszczyć wszystko. Czy ich przyjaźń przetrwa? Zwycięży miłość czy przyjaźń?

  OdpowiedzUsuń
 126. Tytuł: Angeli Inferni
  Kategoria: Fantasy
  Adres bloga: http://ariana-mcdee-official.blogspot.com/
  Opis: "Angeli Inferni" jest to nowy wymiar mrocznej sprawiedliwości. Wiele zagadek, zła i łez. Jest to świat dla mocnych psychicznie. Jeśli czujesz się na siłach, proszę. Wrota do Pandemos stoją otworem. Lecz jeśli się wahasz.. Nie ryzykuj. Demony wykrywają strach na kilometr. Co wybierasz? Podążanie drogą pełną niespodzianek, niebezpieczeństwa, a także zdradliwej miłości czy drogę do spokojnego, nudnego kąta izolującego Cię od świata? Wybór należy do Ciebie.

  OdpowiedzUsuń
 127. Jeśli można chciałbym prosić o dodanie mojego bloga: http://malkavar.blogspot.com
  Umieszczam tam opowiadania, których interpretację i sens pozostawiam do wyboru użytkownikowi.

  OdpowiedzUsuń
 128. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 129. Proszę jeśli możesz dodaj mój blog janastolatkaaga.blogspot.com
  Opis : 16 - letnia Polly Mitchew wraca po śmierci matki ( 10 lat temu ) do rodzinnego domu od ojca . Czeka tam na nią babcia i 20 letnia siostra Ally . Dla nastolatki jest się trudno przyzwyczaić do mieszkania w San Francisco , ale drugiego dnia po przyjeździe kłóci się z siostrą i zaczyna pisać notki w pamiętniku . Pojawi się również zagadka ujawnienia istnienia 14 Jeny która może się okazać jej siostrą .
  Dzięki z góry .

  OdpowiedzUsuń